فهرست
کسر 50 تا 100 مییلونی قرارداد ستاره های پولدار استقلال
کسر 50 تا 100 مییلونی قرارداد ستاره های پولدار استقلال

کسر 50 تا 100 مییلونی قرارداد ستاره های پولدار استقلال

آی اسپورت- استقلالی ها که نتوانسته اند سقف بودجه ی قرارداد را رعایت کنند، حالا ابتکار جالبی به خرج داده اند و می خواهد از قرارداد کادر فنی و بعضی بازیکنانشان کسر کنند تا به میزان معین شده در بودجه قرارداد برسند.
این ابتکار که به نظر از طرف امیر قلعه نویی مطرح شده است،  از قرارداد بازیکنانی که مبلغ بالایی پول دریافت کرده اند حدود  50 تا 100 میلیون تومان کسر می کند، ضمن آنکه خود قلعه نویی هم  قراردادش را کاهش می دهد.
بر طبق شنیده ها از بازیکنانی که بالای 500 میلیون تومان با استقلال قرارداد بسته اند مقدار 40 تا 50 میلیون تومان کسر خواهد شد تا استقلال اسیر جرایم سازمان لیگ نشود.
بر طبق آنچه در سازمان لیگ آمده استقلالی ها مبلغ 15 میلیارد و 500 میلیون تومان بدون در نظر گرفتن قرارداد قلعه نویی هزینه کرده اند که در صورت آنکه قرارداد قلعه نویی را یک میلیارد و 100 میلیون تومان در نظر بگیریم بودجه آبی پوشان  یک ملیارد و 600 میلیون از چیزی که سازمان لیگ معین کرده تلورانس دارد.
باید در روزهای آینده دید آیا بازیکنان با چنین مقداری از کسر قرارداد راضی خواهند بود یا خیر؟!  و آیااین ا حتمال وجود دارد که اساس این موضوع برای فرار از جریمه مطرح شده باشد و چندان واقعیت نداشته باشد؟!

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-12 13:40:48
نظر دهید

۱ نظر
مجید
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۵
فرار از جریمه ...--اره عزیز درست زدی به خال ... آنها یه چیزی دارنند بهش میگنند : مکتب استقلال--در ان مکتب یک اصلی وجود دارد به اسم شیره مالیدن--منتهی رکن اصلی و پایه ستون نشان این است : هدف وسیله رو توجیه میکنه--استاد شیره مالیدنشان نظری جویباری و --استاد به کوچه علی چپ زدنشان منصورخان پورحیدری !!هرچی ازش بپرسی یا نمیدونه یا تکذیب میکنه--یکی از فرآورده های این مکتب که استاد وارونه جلوه دادن هست امیر قلعه نوعی او بعد از پایان بازی تیمش همیشه از نوع بازی تیمش چنان تعریف میکنه که به دیده هایت شک کنی یا اصلا شک کنی که مغز دیده پردازی داری تازه اعتراض هم که کنی میش : قلم به مزد بیگانه پرست... تازه انها یک حاج فتح اله دارنند که چون الان حضور نداره من هم پشتش چیزی نمیگم!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر