فهرست
گزارش روز:ظهور یک پدیده جدید در لاماسیا؟
گزارش روز:ظهور یک پدیده جدید در لاماسیا؟

گزارش روز:ظهور یک پدیده جدید در لاماسیا؟

آی اسپورت - بازی های پیش فصل بارسلونا برای لوئیس انریکه اهمیت فوق العاده ای داشتند. او در این بازی ها به دنبال ایجاد هماهنگی بین بایکنانش بود و قصد داشت تا ایده های تاکتیکی خود را در تیم جدیدش جا بیندازد.

سوای همه اینها، لوئیس انریکه در این مسابقات با یک نام جدید و شاید یک پدیده جدید آشنا شد: \"مونیر الحدادی\". بازیکنی که سال گذشته در تیم جوانان بارسا حضور داشت و به توصیه مربیان تیم های پایه ای این باشگاه او در تیم اول بارسلونا و در بازی های تدارکاتی این تیم به میدان رفت.

با حضوری ثابت در دو بازی آخر بارسا مقابل ناپولی و هلسینکی، این بازیکن نشان داد که چه توانایی های بالقوه ای دارد. انریکه هر چقدر که از نمایش دلوفئو بخصوص در دفاع ناراضی بود و این نارضایتی خود را صراحتا به وی ابراز داشت؛ از عملکرد الحدادی بسیار راضی بود.

پرس کردن حریف مقابل در هنگام از دست دادن توپ. سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله و مشارکت فعال در هر دو فاز تهاجمی و دفاعی، از این بازیکن جهره ای برجسته در میان سایر بازیکنان جوان بارسا ساخت.

انریکه دو هفته دیگر باید تیمش را در مقابل الچه در لالیگا به میدان بفرستد. به احتمال فراوان نیمار و سوارس غایبین بزرگ بارسا در این دیدار خواهند بود و سرمربی جدید بارسا بصورت جدی در حال فکر کردن روی مونیر الحدادی به عنوان جانشین نیمار در خط حمله بارسا است.

این بازیکن دو هفته دیگر وقت دارد تا خودش را به انریکه تحمیل کند او کار اصلی را تا بدینجا انجام داده و احتمال می رود که پس از مدتها، بارسا ستاره ای دیگر از لاماسیا را به دنیای فوتبال معرفی کند.

     
آی اسپورت
2014-08-12 16:24:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر