فهرست
گزارش روز: ترکیب 400 میلیون پوندی رئال برای سوپرکاپ
گزارش روز: ترکیب 400 میلیون پوندی رئال برای سوپرکاپ

گزارش روز: ترکیب 400 میلیون پوندی رئال برای سوپرکاپ

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی، تا ساعاتی دیگر تیمش را مهیای نبرد با سویا خواهد کرد تا در کاردیف، سومین جام از زمان حضور در رئال مادرید را از آن خود کند. مربی موفق ایتالیایی و یا به قول خودش «نابغه معمولی»، شاید این روزها یکی از خوشبخت ترین مربیان دنیای فوتبال باشد. او سکان هدایت پرمهره ترین تیم این روزهای فوتبال اروپا را در اختیار دارد.

 رئال مادرید برای خرید بازیکنانی که به احتمال فراوان امشب از ابتدا در سوپرکاپ اروپا به میدان می روند، 400 میلیون پوند هزینه کرده است. فلورنتینو پرز، مرد ثروتمند و عشق خرید مادریدی، دروازه تیمش را با خرید کیلور ناواس 8 میلیون پوندی بیمه کرده است. ناواس یکی از بهترین گلرهای حاضر در رقابت های جام جهانی فوتبال بود.

په په و راموس که هیچکدام شان در زمان پیوستن به رئال سوپراستار نبودند، مجموعا 45 میلیون پوند برای این باشگاه آب خوردند. آن ها در مقاطعی اشتباهات زیادی داشتند اما به ویژه در فصل گذشته به بهترین زوج دفاعی فوتبال اروپا تبدیل شدند. کوئترائو با 24 میلیون پوند یکی از پرانتقادترین خریدهای این سال های رئال بود. درست نقطه مقابل کارواخال 5 میلیونی که البته محصول آکادمی رئال مادرید بوده است.

در خط میانی تیم کهکشانی، 63 میلیون پوند برای خرید آلونسو و مودریچ صرف شده، دقیقا به اندازه مبلغ پرداخت شده برای خرید خامس رودریگز جوان که با کفش طلای جام جهانی وارد مادرید شده است.

گران ترین نقطه زمین رئال نیز خط حمله این تیم است. جایی که رونالدو و بیل روی هم رئال را وادار به پرداخت 165 میلیون پوند به باشگاه های انگلیسی کرده اند و برای بنزما 27 میلیون یورو از رئال به جیب لیون واریز شده است.

رئال مادرید، به مراتب گران تر و پرهزینه تر از آن است که در این تصویر می بینید. آن ها روی نیمکت واران و مارسلو را برای خط دفاعی، کروس، ایارامندی، خدیرا و دی ماریا را برای خط هافبک و ایسکو و خسه را برای خط حمله در اختیار دارند. بازیکنانی که روی هم طبعا بیشتر از 200 میلیون پوند می ارزند.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-12 16:49:12
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
این تیم رئال بهترین تیم ده سال اخیرش است.به این ترکیب خدیرا و دیماریا و تونی کروس واران مارسلو .... اضافه کنید.جز دروازه بقیه خیلی خوبن.خط حملش واقعا ترسناک شده .بجا مودریچ کروس و خامس رو بجا بنزما بذاره دیماریا هم بمونه باید تو ترکیب بعد تیمی میتونه متوقفش کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر