فهرست
گزارش روز:ادامه روابط سرد راموس و کاسیاس
گزارش روز:ادامه روابط سرد راموس و کاسیاس

گزارش روز:ادامه روابط سرد راموس و کاسیاس

آی اسپورت - رئال مادرید با انتقال لوپس به میلان به یکی از حاشیه های جدی در تیم خود پایان داد. اختلافات بین او و کاسیاس در ماه های اخیر شدت گرفته بود و این را می شد از مصاحبه آخر لوپس مبنی بر اینکه او بهتر از کاسیاس است به خوبی متوجه شد.

با این وجود کاسیاس همچنان آربلوا را در رئال می بیند. جنگ توئیتری این دو بازیکن آتش اختلافات کهنه آنها را در هفته گذشته بار دیگر روشن کرد. جنگی که با عذرخواهی آربلوا موقتا پایان گرفت.

اما روزنامه \"ال اکونومیستا\" امروز گزارش داد که بین سرخیو راموس و کاسیاس، روابط سردی حکمفرماست و این دوبازیکن از زمان مربیگری ژوزه مورینیو در رئال رابطه دوستانه ای با یکدیگر ندارند.

در آن زمان ابتدا این دو بازیکن به عنوان کاپیتان های رئال بر علیه مورینیو جلساتی را برگزار کردند. مورینیو با پی بردن به این جلسات مخفیانه، کاسیاس را از بازیکن ثابت رئال به یک نیمکت نشین بدل کرد. با این وجود راموس همچنان در ترکیب ثابت رئال حفظ شد تا جاییکه در روزهای انتهایی حضور آقای خاص در رئال روابط بسیار خوبی بین راموس و مورینیو حکمفرما بود و او قصد برقراری صلح در رختکن را داشت.

در حالی که کاسیاس همچنان با مربی پرتغالی مشکلاتی جدی داشت. کاسیاس آن روزها را فراموش نکرد و اختلافات بین او و راموس به دوران آنچلوتی هم کشیده شد.

با این حال هر دو بازیکن روابطی کاملا حرفه ای با یکدیگر دارند. درون زمین و در تمرینات به هنگام لزوم با یکدیگر صحبت می کنند و در تونل ورزشگاه ها و در حضور دوربین ها، حتی یکدیگر را در آغوش نیز می گیرند

با این حال در خارج از این محیط ها، هیچ ارتباط دوستانه ای بینشان وجود ندارد.این روزنامه حتی ادعا کرده است که در فینال جام قهرمانان اروپا ، راموس از کاسیاس خواسته است تا این دو با هم جام را بالای سر ببرند؛ اما کاسیاس مخالفت کرده و خودش شخصا جام قهرمانی اروپا را بالای سر برده است.

ضمن اینکه اختلافات این دو بازیکن پس از ال کلاسیکوی برگشت فصل قبل نیز شدت بیشتری گرفت.

راموس و رونالدو به شدت در پایان آن بازی بر علیه داور مسابقه مصاحبه کردند در حالیکه کاسیاس در هیچ مصاحبه ای از این دو هم بازی خود حمایت نکرد.

در هر صورت باید دید که در این فصل روابط بین این دو دوست قدیمی و در حال حاضر دو هم تیمی معمولی، چه تحولی خواهد یافت.

موندودپورتیوو

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-12 16:45:47
نظر دهید

۵ نظر
پیام مادریدیستا
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۳
روزنامه غارسایی
-
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۰
آخه روزنامه کاتالونی رو چه به این نظرات!
s.h
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۱
روزنامه کاتالانی عزیز دل اب رو بریز اونجا که میسوزه :D
-
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۹
چه جانبدارانه. کلی از این چرتها خندیدیم. از اینکه موجبات خنده ما رو فراهم کردید ممنونم.
mojimichael
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۰۸
این کاتالان ها چرت زیاد میگن مگه داخل فینال اروپا یادتون رفته ایکر چطوری راموس را میبوسید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر