فهرست
اتقاق روز؛ حمایت ساکت از پرسپولیس!
اتقاق روز؛ حمایت ساکت از پرسپولیس!

اتقاق روز؛ حمایت ساکت از پرسپولیس!

آی اسپورت - ‌محمدرضا ساکت می‌گوید باشگاه اصفهانی در خصوص لغو دیدار سپاهان برابر پرسپولیس در چارچوب هفته هفتم مسابقات، تابع سازمان لیگ است.

محمد رضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در جمع خبرنگاران در خصوص تعویق دیدار سپاهان با پرسپولیس، اظهار کرد: در برگزاری مسابقات تابع سازمان لیگ هستیم و آنچه می‌دانم پرسپولیس برای تفریح به قطر نمی‌رود و نماینده ایران است. اینجا دیگر پرسپولیس نیست بلکه ایران است که به آن مسابقات می‌رود. در نتیجه بر اساس مقررات و برنامه‌ریزی‌های سازمان لیگ خودمان را هماهنگ می‌کنیم. این موضوع در آئین نامه‌ها نیز مشخص شده و در صلاحیت ما نیست که درباره آن اظهار نظر کنیم.

مدیرعامل سپاهان در پاسخ به سوالی در رابطه با اینکه سال ۲۰۰۷ چنین شرایطی برای سپاهان که به فینال صعود کرده بود فراهم نشد، خاطرنشان کرد: همیشه به آینده نگاه می‌کنیم. گذشته ممکن است خیلی ناسپاسی‌ها در حق سپاهان شده باشد اما قرار نیست این ناسپاسی‌ها در حق نماینده ایرانی دیگر تکرار شود. چه استقلال، پرسپولیس، تراکتور، فولاد خوزستان، پدیده یا سایپا باشد، فرقی نمی‌کند وقتی موضوع مسابقات بین‌المللی است، واقعاً آرزو نمی‌کنیم ناسپاسی‌هایی که در حق سپاهان شد در حق پرسپولیس بشود.

 

۱۳ ۱  
آی اسپورت
2020-12-04 20:40:00
نظر دهید

۱ نظر
میم
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹، ۲۰:۵۷
به به ... چه چه ...
استاد! زرنگ! شما در مورد حواشی بازی هاتون باید پاسخ بدی! اینکار های نخ نما چیه که در هر بازی انجام میدید؟ شما در مورد بازی با سایپا در مضن اتهامی! دفعه اول تون نیست دفعه آخر هم نیست؛ بازی با سایپا اون اتفاقات، کمی قبل تر بازی، با آلومینیوم اتفاقات داوری و سال گذشته هم به همین شکل الی ماشاالله ...
ایشون خیلی زرنگ تشریف دارند و فکر کردن با این سیاه نمایی ها، خودشون، دار و دسته و تیمشون رو حرفه ای و شریف نشون میدن!
بجای این شو و قایم شدن پشت ماسک جدید، جوانمردی بیاموزید. مثل مرد در زمین فوتبال حضور پیدا کنید
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر