فهرست
گزارش روز: پارادوکس عجیب نتایج سرخابی ها!
گزارش روز: پارادوکس عجیب نتایج سرخابی ها!

گزارش روز: پارادوکس عجیب نتایج سرخابی ها!

آی اسپورت- استقلال و پرسپولیس در اردوی پیش‌فصل‌شان در ترکیه نتایجی متفاوت گرفته بودند. اما این نتایج در لیگ برتر، کاملا برای دو تیم عوض شد!

پیش از شروع لیگ چهاردهم استقلال و پرسپولیس تقریبا همزمان با هم به اردوی ترکیه رفتند تا خود را برای رقابت‌های لیگ برتر آماده کنند. هر دو تیم چند بازی‌ تدارکاتی هم در برنامه داشتند. استقلال در دو بازی دوستانه با تیم‌‌های مطرح بورسااسپور ترکیه و یوسما الجر الجزایر دو شکست را پذیرفت تا هواداران این تیم کمی نگران اوضاع تیم محبوب‌شان شوند. در طرف مقابل پرسپولیس 3 بازی برگزار کرد که در هر 3 به پیرزوی رسید. این تیم موفق شد گلوریای رومانی، دینامیک باتومی گرجستان و سومکاییت آذرباجان را مغلوب کند. این نتایج خوشبینی پرسپولیسی‌ها به آینده تیم‌شان را به دنبال داشت.

 اما آنچه تا امروز در لیگ برتر اتفاق افتاده کاملا با نتایج دو تیم در اردوی ترکیه در تضاد است. استقلال هر دو بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و با 6 امتیاز در رده دوم جددول قرار دارد و پرسپولیس با یک امتیاز از دو بازی در رتبه سیزدهم ایستاده است! این نتایج البته به کیفیت حریفان دو تیم در اردوی ترکیه هم مربوط می‌شود. جایی که استقلال با دو تیم قدرتمند بازی کرد و پرسپولیس با 3 تیم کم نام و نشان و البته تاثیر این بازی‌ها در نتایج دو تیم در لیگ برتر کاملا مشهود است!

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-12 17:23:47
نظر دهید
۳ نظر
-
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۶
پرسپولیس بد بازی می‌کنه اما استقلال هم با این همه ستاره و ملی‌ پوش هم خوب بازی نمیکنه. بازی با استقلال اهواز ۹۰ دقیقه تو قوطی بودند. بعضی‌ با راه آهن هم به لطف اشتباه طالب لوو تونستند ببرند.
sealmo
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۰
چه جالب! کیفیت حریفان دو تیم در اردوی ترکیه مهمه و کیفیت حریفانشون در لیگ مهم نیست؟؟؟ ما با قهرمان و تیم سوم لیگ قبل بازی کردیم و استقلال با راه آهن بی صاحب و استقلال خوزستان بدشانس. در ضمن با اینکه فولاد چند بازیکن نداشت ولی زمین وگرمای اهواز خودشون به اندازه سه تا بختیار رحمانی از پرسپولیس انرژی گرفت. دو هفته گذشته خیلی جو نگیرتتون دوستان، شب دراز است و ...
-
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۶
ماله اینه که قلعه نویی مربیه و دایی نیست. قلعه نویی میدونه بازیای تدارکاتی برای گرفتن نقاط ضعف تیمه و نتیجش مهم نیس. درحالیکه دوستمون تو پرسپولیس اینو نمیدونه. مثل خیلی چیزای دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر