فهرست
سرپرست سپاهان: کرانچار شریفی و کریمی را به تیم ملی امید نمی دهد
سرپرست سپاهان: کرانچار شریفی و کریمی را به تیم ملی امید نمی دهد

سرپرست سپاهان: کرانچار شریفی و کریمی را به تیم ملی امید نمی دهد

آی اسپورت- رسول خوروش در مورد لیست اعلام شده تیم ملی امید و اینکه آیا باشگاه سپاهان دو بازیکن تاثیرگذار خود را در میانه فصل در اختیار تیم ملی امید قرار می‌دهد یا خیر عنوان کرد: تیم ما به علی کریمی و مهدی شریفی نیاز دارد و ما بر اساس فیفا دی عمل می‌کنیم و پیرو قوانین هستیم البته این سیاست کلی باشگاه است و خود باشگاه باید این موضوع را مشخص کند اما به شخصه فکر نمی‌کنم آقای کرانچار با در اختیار گذاشتن بازیکنان موافقت کند.
وی در پاسخ به این سوال که اگر فدراسیون باشگاه را اجبار کرد که دو بازیکن خود را در اختیار تیم امید قرار دهید گفت: زوری که نیست، مگر توانستند زور کنند و بازیکنان ما را به اردوی آفریقا ببرند. قانون جدیدی در این مورد به ما اعلام نشده است.
سرپرست سپاهان خاطرنشان کرد: من نمی‌گویم که بازیکن نمی‌دهیم بلکه تصمیم نهایی را در این مورد باشگاه و آقای کرانچار می‌گیرند.
گفتنی است در اردوی پیشین تیم ملی امید که در تیرماه برگزار شد نیز سپاهان علی کریمی را به دلیل همراهی زردپوشان در اردوی پیش فصل ترکیه در اختیار تیم ملی امید قرار نداد که با واکنش عجیب آیت اللهی، نایب رئیس اول فدراسیون رو به رو شده بود.

     
آی اسپورت
2014-08-12 17:26:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر