فهرست
استعفایی دیگر به خاطر آقای ابوالمشاغل!
استعفایی دیگر به خاطر آقای ابوالمشاغل!

استعفایی دیگر به خاطر آقای ابوالمشاغل!

آی اسپورت - محمدرضا ساکت در حالی از سوی تاج به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی منصوب شد که انصاری‌فرد در 15 تیرماه مکتوب به تاج گفته بوده در صورت صدور چنین حکمی از ریاست کمیته فنی و حتی سازمان لیگ استعفا خواهد داد.  امروز اما حکم ساکت صادر شد و انصاری‌فرد هم به محض رویت حکم درنگ نکرد و «استعفانامه بدون بازگشت» خود را منتشر کرد. ساکت علاوه بر سرپرستی تیم ملی علنا مدیر تیم‌های ملی هم هست و به نوعی  دبیر فدراسیون و خیلی‌های دیگر هم در فدراسیون امورات را با او هماهنگ می‌کنند. اوضاع تیم‌های ملی پایه که مشخص است. آیا ساکت تخصصی در فوتسال و فوتبال ساحلی هم دارد که عضو کمیته فنی شده؟ آیا فوتسال هم به سرنوشت دیگر تیم‌های ملی قرار است دچار شود؟

آیا در فوتبال ما قحط‌الرجال است که ساکت عهده‌دار این همه مسوولیت شده؟ آیا فدراسیونی که نه میلیون دلارش در فیفا بلوکه شده امروز به این علت ماه‌ها از وزارت ورزش بودجه‌ای دریافت نکرده که تاج دبیر کل  بازنشسته خود را تبدیل به همه‌کاره فدراسیون کرده و در اجرای تمام و کمال قانون بازنشسته‌ها جز درباره کفاشیان و اصفهانیان و یکی دو نفر دیگر تمکین نکرده؟

آیا فوتبال ایران و تیم‌های ملی امروز قربانی حضور پررنگ ساکت در پشت پرده ارکان قدرت فدراسیون شده و یکی از عللی که فدراسیون بودجه‌ای را دریافت نمی‌کنند همین است؟ اصولا آیا این دور زدن قانون نیست که یک بازنشسته به ظاهر کنار برود اما علنا نسبت به گذشته اختیارات بیشتری داشته باشد؟  اصلا چه اصراری هست که ساکت در همه عرصه‌ها حرف اول را بزند؟ ساکت در زمینه فوتسال و فوتبال ساحلی چه تخصصی دارد؟ او چوب جادو دارد یا اینکه می‌تواند با یک دست ده هندوانه را بردارد؟

فارغ از ماجراهای ساکت و مهره‌چینی‌هایش در جای جای فدراسیون، آیا انصاری‌فرد که با تلاش شبانه‌روزی خود و همکارانش و مجموعه فوتسال تحولاتی را در فوتسال ایجاد کرده بود باید به ماندن با هر قیمتی تن می‌داد؟ او این ماجرا را برنتابید و رفت تا فوتسالی‌ها بدانند که یک غیرمتخصص حق ندارد برای فوتسال و فوتسالی‌ها تصمیم بگیرد.

این دومین استعفای انصاری‌فرد در این  بیست سال که وارد عرصه فعالیت مدیریتی شده، بود. او یکبار بعد از اخذ نظر موافق بابک زنجانی مالک باشگاه نفت با مربی پرتغالی به توافق رسید و دو روز بعد وقتی که با درخواست مالک متمول برای ماندن دایی مواجه شد در حضور زنجانی و مربی دلخواهش عطای ماندن در باشگاه آقای مولتی میلیاردر را به لقایش بخشید و امروز با استعفا از هر دو سمت خود در فدراسیون نشان داد که هنوز برایش ماندن روی اصول مهم‌تر از ماندن به هر قیمتی است. او رفت تا رفتنش نماد اعتراضی باشد به تمامیت‌خواهی‌های ابوالمشاغل بازنشسته فوتبال که می‌خواهد با مهره‌چینی‌ها برای فوتسال و فوتبال ساحلی هم تعیین تکلیف کند.

۲۸ ۶  
آی اسپورت
2019-08-14 01:42:00
نظر دهید

۶ نظر
هوشنگ عادل
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۵
پرسپولیسی ها دارن کم میشن منافعت به خطر افتاده؟ بیچاره اگه همین اصفهانی ها نبودن تیم سوراخت ۳ بار قهرمان نمیشد، عمیقاً متنفرم ازت قدوسی قلم کثیف
۶
مافیای اصفهانی
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۰۰
ببینین امسال سکه لای گز چه برنامه برای به لجن کشیدن فوتبال دارن
Salar
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۵۰
احیانا راجع به ابراهیم شکوری نظری نداری که ؟ هاان چون بازیکن پیروزی بوده مشکلی نداری
۳
سعید مناویچ از خوزستان
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۹
مافیای اصفهان و
ساکت و باندش
پدر این فوتبال را درآوردند
هنوز چشم سرباز احمدی و جریان آب های آلوده حل نشده است

ساکت هم مثل زالو چسبیده است...
محمد یوسفی
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۳۸
آقایان تاج و ساکت دست از سر فوتبال بردارید به قدر کافی از کنار فوتبال به همه جا رسیدین بابا ترا به خدا شر تان را از فوتبال کم کنید آخر چقدر میخواهید از این فوتبال پول به جیب بزنید
خوارکیسه ها
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۳۴
مبااارکه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر