فهرست
کی‌روش-کواچ، داستان تازه در کلمبیا
کی‌روش-کواچ، داستان تازه در کلمبیا

کی‌روش-کواچ، داستان تازه در کلمبیا

آی‌اسپورت- نیکو کواچ، سرمربی کروات بایرن مونیخ، پاسخ اولین مصاحبه کی‌روش در کسوت هدایت تیم ملی کلمبیا را داد. کارلوس کی‌روش که به تازگی هدایت تیم ملی کلمبیا را بر عهده گرفته، گفت خامس رودریگز ستاره بایرن مونیخ که در فصل جاری بارها نیمکت نشین بوده، برای رسیدن به مرز آمادگی باید مرتب در ترکیب قرار بگیرد و کواچ نیز در پاسخ گفت خامس هرگاه آماده باشد این اتفاق رخ خواهد داد.
 
خامس رودریگز که در حال حاضر مشهورترین ستاره تیم ملی کلمبیا است، در فصل جاری تنها در شش بازی در ترکیب ثابت باواریایی‌ها قرار گرفته و نیمکت نشینی‌های متوالی باعث شده اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی او در پایان فصل و انتقال به تیم هایی چون یوونتوس و یا بازگشت به رئال مادرید منتشر شود.
بحث درباره خامس بالا گرفت.
 
خامس در اوایل فصل با نیکو کواچ درگیر شد و بسیاری این اتفاق را دلیل نیمکت نشینی‌های او می‌دانند اما سرمربی بایرن در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با شالکه، حضور خامس در ترکیب را تنها منوط به آمادگی او دانست.
 
کواچ درباره مصاحبه اخیر کارلوس کی‌روش در مورد خامس رودریگز گفت: "من قبلا نیز گفته‌ام که خامس رودریگز بازیکن فوق العاده‌ای است. ما تصمیم گرفتیم تا پس از سپری کردن دوران مصدومیت طولانی، شرایط را برای او آسان‌تر و سبک‌تر کنیم. زمانی که شرایط خامس مناسب باشد، او مانند دیدار در برابر هرتا در ترکیب اصلی بایرن مونیخ قرار گرفته و اتفاقا نمایش فوق العاده‌ای هم ارائه می دهد؛ از نظر من این بهترین استدلال برای انتخاب خامس در ترکیب است."
۴ ۴  
آی اسپورت
2019-02-09 13:38:00
نظر دهید

۴ نظر
حميد استراليا
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
چرا دست از سر كيروش برنميداريد؟ تا كى ميخواين مطلب راجب اون بزنيد؟ بسه ديگه!! اون ديگه رفته و داره كار و زندگى جديدى رو تو كلمبيا تجربه ميكنه شما بهتره راجب دعواى ممد مايلى و امير قلعه نويى مطلب بنويسيد!
۹ ۱
دلال موزامبیکی
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۲۳
کیروش پرست جان همین نوچه های کیروش هستند که ولش نمیکنند!! اینها تازه دنبال تسویه حساب با همه کسانی هستند که منتقد کیروش بودند و تا این فوتبال رو به گند نکشند ول نمیکننند!
۱
محمد
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۲۴
بخاطر بهبود کیفیت تیمش داره به بایرن فشار میاره که تکلیف رودریگز رو مشخص کنن، خیلی هم هوشمندانه است
۲
حسون
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
این زبون بسته کرم داره انگار.
هرجا بره پاچه یکی رو میگیره. باید ببندنش.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر