فهرست
استقلالی‌ها نگران کرونانمایی سعودی‌ها
استقلالی‌ها نگران کرونانمایی سعودی‌ها

استقلالی‌ها نگران کرونانمایی سعودی‌ها

آی اسپورت - ماجرا از لیگ قهرمانان فصل گذشته شروع شد. جایی که یک بازیکن الهلال به خاطر کرونا ۴۸ساعت قرنطینه و در واقع حبس شد تا صدای اعتراض شدید عربستانی‌ها به هوا بلند شود و آنها AFC و قطر را تهدید کنند. کرونایی‌های الهلال آنقدر زیاد شدند که در نهایت این تیم را از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشتند اما امسال نوبت انتقام و البته پول خرج کردن عربستان رسید.

از آنجایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا کاملاً تحت‌الشعاع عربستان است، آنها تهدید کردند که ایران و قطر نباید میزبان لیگ قهرمانان آسیا شوند و همین اتفاق هم افتاد به طوری که خود عربستان میزبان سه گروه شد و حتی هند و امارات هم میزبان شدند اما خبری از میزبانی ایران و قطر نشد. حالا اگر ایرانی‌ها به عربستان نروند، خطر محرومیت دوساله آنها را تهدید می‌کند و از طرفی استقلالی‌ها نگران سیاه‌نمایی و کرونانمایی آل‌سعود هم هستند. این خطر وجود دارد که پزشکان عربستانی و یا پزشکانی که از طرف AFC هستند اما زیر نفوذ عربستان قرار دارند، تست‌های کرونا را بگیرند و ناگهان اعلام شود که مثلاً دو بازیکن استقلال کرونا دارند و باید قرنطینه شوند. در چنین حالتی مسلماً هیچ کاری از دست مسئولان باشگاه استقلال برنمی‌آید.

این نگرانی وقتی بیشتر می‌شود که بدانیم عربستانی‌ها بعد از گرفتن میزبانی از ایران و قطر، می‌خواهند به هر طریق ممکن انتقام حذف پارسال الهلال را بگیرند و حتماً باید از همین حالا به فکر چاره بود تا نمایندگان ایران از پشت خنجر نخورند.

 

خبر ورزشی 

۱ ۱  
آی اسپورت
2021-03-13 12:59:00
نظر دهید

۱ نظر
تاژ حومه
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹، ۱۴:۵۲
مرزهای توهم هر بار گسترش می یابد
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر