فهرست
گزارش چمپیونز لیگ: آتش‌بازی توپچی‌ها در شب شکست ناپل
گزارش چمپیونز لیگ: آتش‌بازی توپچی‌ها در شب شکست ناپل

گزارش چمپیونز لیگ: آتش‌بازی توپچی‌ها در شب شکست ناپل

آی‌اسپورت- دور رفت مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری هشت دیدار در شب دوم به پایان رسید.

 

گروه A

در این گروه آرسنال در خانه برابر لودوگورتس رازگراد بلغارستان جشنواره گل به راه انداخت و این تیم را با نتیجه 6 بر صفر در هم کوبید. سانچس 12، ولکات 42، چمبرلین 46 و اوزیل سه بار در دقایق 56، 83 و 87 برای آرسنال گلزنی کردند. پاری‌سن‌ژرمن هم با نتیجه 3 بر صفر بر میهمان سوئیسی‌اش بازل غلبه کرد. دی‌ماریا 40، لوکاس مورا 62 و کاوانی 90 (از روی نقطه پنالتی) گلزنی کردند. در این گروه تیم‌های آرسنال و پاری‌سن‌ژرمن هر دو با 7 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های اول و دوم قرار دارند و پس از آنها نیز بازل و لودوگورتس نیز هر دو با یک امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب رده‌های سوم و چهارم را به خود اختصاص داده‌اند.

 

گروه B‌

در این گروه ناپولی ایتالیا در خانه با نتیجه 3 بر 2 مغلوب بشیکتاش ترکیه شد. مرتنس 30 و گابیادینی 69 (از روی نقطه پنالتی) برای ناپولی و آدریانو 13، ابوبکر 38 و 86 برای بشیکتاش گلزنی کردند. دیناموکیف اوکراین نیز با نتیجه 2 بر صفر برابر میهمان پرتغالی‌اش بنفیکا تن به شکست داد. گل‌های این بازی  سالیو در دقیقه 9 از روی نقطه پنالتی و سروی در دقیقه 55 زدند. بدین ترتیب ناپولی با وجود شکست امشب با 6 امتیاز صدرنشین است، بشیکتاش 5 امتیازی دوم است، بنفیکای 4 امتیازی در رده سوم قرار دارد و دیناموکیف هم با یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است.

 

گروه C

در این گروه بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ با نتیجه قاطع 4 بر صفر منچسترسیتی تحت هدایت پپ گواردیولا را شکست داد.در این بازی پربرخورد و پرحادثه سه گل نخست بارسلونا را لیونل مسی در دقایق 17، 61 و 69 به ثمر رساند و گل چهارم را نیمار در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم زد. در دیگر بازی گروه بورسیا مونشن‌گلادباخ قعرنشین موفق شد در اسکاتلند سلتیک را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و با 3 امتیاز به رده سوم صعود کند. سلتیک نیز با این نتیجه با همان یک امتیازی قبلی به قعر جدول سقوط کرد.

 

گروه D

در این گروه بایرن‌مونیخ با نتیجه 4 بر یک بر میهمانش پی‌اس‌وی آیندهوون هلند غلبه کرد. توماس مولر 13، جوشوا کیمیچ 21، رابرت لواندوفسکی 59 و آرین روبن 84 برای بایرن‌مونیخ گلزنی کردند و تنها گل آیندهوون را هم نارسینگ در دقیقه 41 زد. روستوف روسیه هم که مهاجم ایرانی‌اش سردار آزمون را در ترکیب اصلی داشت و 74 دقیقه هم به او بازی داد در خانه با نتیجه یک بر صفر برابر اتلتیکومادرید تن به شکست داد که تنها گل این بازی را یانیک کاراسکو در دقیقه 62 زد. سعید عزت‌اللهی، دیگر بازیکن ایرانی روستوف در این بازی نیمکت‌نشین بود.در جدول گروه D، اتلتیکومادرید 9 امتیاز در صدر است، بایرن‌مونیخ 6 امتیازی در رده دوم قرار دارد و تیم‌های‌ آیندهوون و روستوف هر دو با یک امتیاز و برحسب تفاضل گل (به ترتیب -4 و -6 ) در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

 

کدخبر:9412

     
آی اسپورت
2016-10-20 00:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر