فهرست
لیست ورودی آبی/ زهیوی و مبعلی شاید، شهباز نه
لیست ورودی آبی/ زهیوی و مبعلی شاید، شهباز نه

لیست ورودی آبی/ زهیوی و مبعلی شاید، شهباز نه

آی اسپورت – نصراله عبدالهی سرپرست باشگاه استقلال امروز فهرست 3 نفره بازیکنان موردنظر منصوریان برای نیم‌فصل دوم را اعلام کرد. به گفته عبدالهی، این 3 بازیکن رحیم زهیوی، ایمان مبعلی و سجاد شهباززاده هستند. احتمالات پیوستن این 3 بازیکن را به استقلال بررسی می‌کنیم

رحیم زهیوی: مهاجم خوش‌تکنیک و خلاق استقلال خوزستان پیش از این اعلام کرده بود که در صورت حل نشدن مشکلات مالی باشگاه، از این تیم جدا شده و به یکی از دو تیم استقلال یا پرسپولیس خواهد پیوست. گفته می‌شود امروز و فردا مشکلات مالی استقلال خوزستان حل خواهد شد اما بازیکنان استقلال خوزستان از این وعده‌ها کم نشنیده‌اند و بعید است منتظر وقوع این اتفاق بمانند. با توجه به ثباتی که در ترکیب پرسپولیس وجود دارد و البته نیاز بیشتر استقلال به بازیکنی مثل زهیوی، احتمال پیوستن او به استقلال تهران زیاد است.

ایمان مبعلی: او قبلا هم در استقلال بازی کرده اما انتظارات را برآورده نکرده است. با این حال مبعلی امسال همه کاره تیم نفت بوده است. او در هفته‌های گذشته خبر از خداحافظی احتمالی خود در پایان فصل از فوتبال داده بود و این اتفاق اگر با پیراهن استقلال و در دوران حضور منصوریان برای مبعلی بیفتد خوش‌ترین پایان ممکن را برای او رقم خواهد زد. او امروز جلسه‌ای هم با علی دایی داشت و درباره جدایی از نفت با سرمربی تیمش صحبت کرد. دایی در روزهای گذشته اعلام کرده بود که هر بازیکنی قصد جدایی از نفت را داشته باشد می‌تواند رضایتنامه بگیرد. شانس او هم برای پیوستن به استقلال کم نیست.

سجاد شهباززاده: تا هفته پیش مدام از بازگشت احتمالی سجاد به استقلال اخباری در رسانه‌ها منتشر می‌شد. منصوریان هم رسما اعلام کرده بود که پیراهن شماره 10 را برای او کنار گذاشته است. با این حال شهباززاده که در ترکیه سکونشین بود، هر بار از قراردادش با آلانیااسپور گفت و اعلام کرد که قصد ندارد به استقلال بازگردد. با گلی که دو شب پیش سجاد به گالاتاسرای زد، آخرین امیدهای منصوریان برای بازگشت سجاد به استقلال از بین رفت و مشخص نیست مسئولان استقلال به چه امیدی همچنان به دنبال بازگرداندن او به این تیم هستند!

 

۳ ۵  
آی اسپورت
2016-12-27 18:03:00
نظر دهید

۵ نظر
بهرام
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۲۳
زهیوی! دیپورتی برانکو خخخخ
۶
حامد
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۹
خدایش بنظرتون زهیوی تراکتورو ول میکنه بره استقلال، تو ورزش خوندم از تراکتور و استقلال و سپاهان پیشنهاد داره هرکس جاش باشه میره تراکتور
۱
محمد
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۲
خداييش تو اگه يه كمي اخبار و مصاحبه هاي اين روزهاي زهيوي رو ميخوندي اين حرف رو نميزدي ... معلومه كه كلا بوقي بوق !!!!!.... فقط يه احمقي مثل تو ممكنه استقلال رو ول كنه بره تراختور !!!!!
۲
م.ر
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۶
اشتباه بزرگی خواهد بود نگرفتن زهیوی... بازیکنی که دلش هم با پرسپولیسه...
۱
فرهاد
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۳۰
من نمی فهمم ، وقتی زهیوی را قراره جذب کنه چرا دیگه سراغ مبعلی میره که هم
پست زهیوی بازی میکنه ، زهیوی می تونه بخوبی جای جباری را پر کنه چون هم پاس های طلای می ده و هم خیلی خوب خودش را در موقعیت گل قرار میده ، شهباززاده که معلومه نمیاد ، مبعلی هم عصای دست تیم نفته ، خود منصوریان هم خوب می دونه مشکل کم گل زدن استقلال اینه که کاوه رضایی را در نقش مهاجم هدف قرار میده و الا خدا وکیلی کاوه بیشتر موقعیت خراب میکنه یا آرش برهانی ؟کاوه باید نقش سیاوش اکبرپور را ایفا کنه (که برای عنایتی موقعیت ایجاد می کرد) و آرش افشین هم مهاجم هدف باشه که هم سرعت خوبی داره ف هم سرزن خوبیه و هم تکنیکش از کاوه بهتره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر