فهرست
افشاگری ملکی؛ قرارداد شفر را انگلیسی نوشتند
افشاگری ملکی؛ قرارداد شفر را انگلیسی نوشتند

افشاگری ملکی؛ قرارداد شفر را انگلیسی نوشتند

آی اسپورت - ملکی عضو سابق هیئت‌مدیره استقلال گفت: «آقای وزیر با قرارداد ۲ ساله شفر مخالف بود، ولی در نهایت همه چیز به هیئت‌مدیره و مدیرعامل واگذار شد و قرارداد را هم انگلیسی نوشتند و...» قراردادی که ملکی می‌گوید در خرمشهر نوشته شد و افزایش چشمگیر و عجیب و غریبی داشت. شفری که سال قبلش نهایتاً ۳۵۰ هزار دلار بسته بود، ناگهان تا یک میلیون دلار و ۲/۱ میلیون دلار گران شد و عجیب‌تر اینکه گفتند به پاس برتری مقابل خونه به خونه در فینال جام حذفی ۱۰ درصد درآمد استقلال از آسیا هم مال شما! بعد هم، چون قرارداد انگلیسی نوشته شده بود احتمالاً هیئت‌مدیره متوجه نشدند یا صلاح دیدند که ورود نکنند.

اینکه هیئت‌مدیره استقلال اختیار نداشته یک بحث است و اینکه چرا وزارت ورزش به عنوان مالک استقلال بیشتر دخالت نکرده و روی رقم قرارداد شفر حساس نشده، یک بحث دیگر. البته افتخاری هم این روز‌ها صحبت نمی‌کند تا هواداران استقلال بدانند چرا جوگیر شده و در زمان مدیریت او چنین قراردادی منعقد شده است. قرارداد‌ها را البته توفیقی می‌بست که توضیحاتی داد، اما واقعاً چند درصد مردم با توضیحات او قانع می‌شوند؟ چند درصد مردم و هواداران استقلال از الحاجی گرو و نیومایر (که خود شفر آن‌ها را آورد) راضی بودند؟ آیا آن‌ها با آن قیمت‌های نجومی که معاونان استقلال در تلویزیون گفتند به سبیل باشگاه نخندیدند؟ آیا کیفیت فنی داشتند؟ واقعاً در باشگاه استقلال چه می‌گذرد و چه کسی روی قرارداد‌ها نظارت می‌کند؟ فقط امیدواریم ما که همه این‌ها را نوشته بودیم دوباره متهم نشویم به ضداستقلالی بودن، چون همین بساط‌ها در پرسپولیس هم بوده و هست. از ژوزه بگیر تا اوکراینی‌ها و حتی همین بودیمیر که معلوم نیست با کدام کیفیت فنی سر از تیم برانکو درآورده است؟

خبر ورزشی

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-05-06 15:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ابراهیم
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۰۵
"چرا وزارت ورزش به عنوان مالک استقلال بیشتر دخالت نکرده و روی رقم قرارداد شفر حساس نشده،"
خب، اونوقت هوچی گرای همیشه در صحنه، نمیومدن به همراه ننه من غریبم بازای قهاری مثل مهریزی، ناصری و شقایق، اشک به پهنای صورت بریزن که ای وااااای، می بینید وزیر داره شیر ژرمن رو فراری میده که تاج کبیر آسیا از هم بپاشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بس کنید بابا، دست همه هوچی گرا مدت هاست که رو شده و دیگه کسی جدی نمی گیردتون.
اما در خصوص کیفیت و سابقه بودیمیر، ارجاع میدم شما رو به وضعیت گلزنیش تو دینامو زاگرب، تیم اول کرواسی...
.
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۵۴
گند کثافتکاری تو کیسه بالا زده و همه دارن پته همدیگه رو میریزن رو اب ولی جالبه که به خاطر ترس از سلیطه ها پای پرسپولیس رو هم وسط میکشین
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر