فهرست
پیراهن ژاوی؛ سورپرایزی برای کاپیتان استقلال
پیراهن ژاوی؛ سورپرایزی برای کاپیتان استقلال

پیراهن ژاوی؛ سورپرایزی برای کاپیتان استقلال

آی اسپورت - حضور ژاوی هرناندز ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در ترکیب السد خود جذابیت‌های پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را دوچندان کرده بود. بازیکنی که همه فوتبالیست‌های ایرانی به خصوص جوانان حاضر در استقلال آرزوی رویارویی با او و دریافت پیراهنش را داشتند.

بعد از بازی شب گذشته در بسیاری از محافل این خبر دهان به دهان چرخید که پیراهن ژاوی در نهایت به ارشیا بابازاده، دروازه‌بان سوم استقلال رسیده است، پیراهنی که توسط مرتضی پورعلی گنجی در آخرین لحظات حضور کاروان السد در ورزشگاه آزادی به این بازیکن تحویل داده شده است. اما باید بدانید صاحب واقعی پیراهن ارشیا بابازاده نیست. کاپیتان اسپانیایی السد سورپرایز ویژه‌ای برای کاپیتان استقلال رقم زد چون پیراهنش را به عنوان هدیه به سیدمهدی رحمتی داد.

ارشیا بابازاده با تایید این موضوع گفت: «از ابتدا هم پیراهن ژاوی برای من نبود اما نمی‌دانم چرا در رسانه‌ها از من به عنوان صاحب این پیراهن نام برده شد. بعد از بازی، ژاوی هرناندز در تونل ورزشگاه مرا دید و پیراهنش را به من داد و گفت این را به کاپیتان تیمتان تحویل بده. من این پیراهن را تحویل گرفتم و در پایان هم امانت را به صاحب واقعی‌اش تحویل دادم.»

ژاوی در حالی پیراهنش را به کاپیتان استقلال داد که در جریان بازی در چند صحنه به زبان انگلیسی با رحمتی گفت و گوهای کوتاهی داشت. از جمله در پایان وقت‌های قانونی و در هنگام قرعه کشی آغاز وقت‌های اضافه که خطاب به دروازه‌بان استقلال گفت: «سیو فوق‌العاده‌ای برابر ضربه من داشتی.»

ارشیا بابازاده در کنار ژاوی
ارشیا بابازاده در کنار ژاوی

۲    
آی اسپورت
2017-02-08 13:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر