فهرست
ادعای روز؛ پالس‌هایی برای توقف موفقیت برانکو!
ادعای روز؛ پالس‌هایی برای توقف موفقیت برانکو!

ادعای روز؛ پالس‌هایی برای توقف موفقیت برانکو!

آی اسپورت - برانکو یکی از مربیان موفق تاریخ فوتبال ایران است که در زمان حضورش در پرسپولیس به تمام جام‌های داخلی دست یافت و با دست‌های بسته و کمبود بازیکن مسیر بزرگی تا فینال لیگ قهرمانان آسیا داشت. با این حال، پس از دبل قهرمانی سرخ‌ها در فصل گذشته، زمزمه‌های خروج او از پرسپولیس شنیده می‌شد و در نهایت ایران را ترک کرد. حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل سابق پرسپولیس شب گذشته در گفتگویی اظهاراتی درباره برانکو داشته که جای تامل زیادی دارد. گرشاسبی در این گفتگوی صوتی گفت: «از بالا گفتند دیگر به صلاح نیست پرسپوليس و برانکو به موفقیت ادامه دهند!» مشخص نیست این بالا دستی‌ها چه افرادی هستند و چرا مسیر موفقیت‌آمیز این باشگاه را نمی‌خواستند؟ پرسپولیس در دوران مربیگری برانکو به اوج اقتدار خود رسید و با ثبات کافی جام‌های زیادی را فتح کرد و حتی چند ماه حقوق نگرفت، اما بی‌مهری‌های این باشگاه را تحمل کرد. پرداخت حقوق او و دستیارانش که به خاطر ارزش پول کشورمان سخت‌تر شده بود، یکی از دلایل رفتن برانکو اعلام می‌شد اما بازهم این باشگاه در زمان مدیریت «ایرج عرب» می‌توانست با این مربی محبوب کروات به توافق برسد و اجازه ندهد دوران بی‌ثباتی به یکی از باشگاه‌های پرطرفدار آسیا بازگردد، با این حال اما انگار ایرج عرب گزینه‌ای بود که می‌خواست نقش ترمز را در این باشگاه مردمی ایفا کند.

۱۵ ۲  
آی اسپورت
2019-11-12 20:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
xox
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸، ۲۱:۲۴
صد بار گفتم بازم میگم برانکو رو فراری دادن.مشکل پرداخت دستمزد بهانه بود وگرنه کالدرون گرونتره قراردادش .پارسال آخرای لیگ دیگه کنترل تماشاگر سایر تیمای مدعی براشون سخت شده بود بقیه تیما و هواداراشون نمیتونن تحمل کنن یک تیم سه چهار سال یا بیشتر موفق باشه و قهرمانی بیاره اونا فقط نگا کنن.اینجا مردم تنها دلخوشیشون فوتباله مثل کشور اروپایی نیست که مردم صرفا تفریح و تنها یکی از سرگرمیاشون فوتبال باشه.اینجا بایرن مونیخم که باشی نمیذارن سه سال پشت هم قهرمان شی صدای بقیه در میاد هر جور شده میکشنت پایین .فوتبالی یا غیر فوتبالی مردم تحملشو ندارن متاسفانه.
KEAN
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۳۱
اگه اینطوری باشه پس داره تلویحا تایید میکنه همه این سه سال هم دستور از بالا بوده که قهرمان بشن، حتی با اسنپ هم براشون جام فرستادن،حالا دیدن گند کار دراومده گفتن یه کم صبر کنید ببینیم چی میشه ،ما هم که همینو میگفتیم حالا گند کار در اومده،حالا اینا از این حرف سوءاستفاده میکنن و بعد از سه سال استفاده از رانت و مهندس لیگ و جامهای اسنپی خودشونو پاک و مبرا میکنن که هیچ،تازه طلبکار هم میشن و مظلوم نمایی هم میکنن ،و اسفا که سه سال رانت رو دارن تموم میکنن،با اسنپ قرار نیست دیگه جام بفرستن ، ای وای ....خوبه والا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر