فهرست
سوال از نورالهی؛ آن خط و نشان‌ها چه شد؟
سوال از نورالهی؛ آن خط و نشان‌ها چه شد؟

سوال از نورالهی؛ آن خط و نشان‌ها چه شد؟

آی اسپورت - احمد نوراللهی، شماره 8 و یکی از کاپیتان های تیم پرسپولیس پس از دیدار فینال آسیا جای اینکه به فکر جبران اشتباهش با تمرین و تلاش بیشتر باشد در اقدامی عجولانه یک استوری کنایه ای را در اینستاگرام خود منتشر کرد. نوراللهی در استوری مذکور برای رقبای داخلی پرسپولیس خط و نشان کشید و در پایان هم اعلام کرد منتظر خیلی‌هاست!

اما در عمل این اقدام نوراللهی بیشتر به ضرر خودش تمام شد و شماره 8 پرسپولیس با انتشار این استوری فشارها روی خودش بیشتر کرد و به نوعی تمرکز را از خود گرفت. در چند دیدار اخیر به وضوح شاهد دوندگی بالا و تلاش بسیار زیاد نوراللهی بوده‌ایم اما شماره 8 قرمزپوشان در زدن ضربات آخر بسیار ضعیف عمل کرده که نشان از عدم تمرکز این بازیکن دارد.

نوراللهی با سکوت و تمرین بیشتر می‌توانست روی عملکرد خود تمرکز کند و اشتباهاتش را در نیمه نهایی جام حذفی و فینال آسیا جبران نماید اما با اقدام بچه‌گانه در فضای مجازی همه را بر علیه خود شوراند و حالا علاوه بر عملکرد ضعیف در بازی نيمه نهایی جام حذفی با استقلال و بازی با اولسان در فینال آسیا، با هدر دادن موقعیت‌های مسلم گلزنی در دیدارهای برابر نساجی و استقلال، در لیگ هم امتیازات مهمی را از تیمش گرفته است.

۱۵ ۱  
آی اسپورت
2021-01-12 01:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
زهرای پرسپولیسی
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹، ۱۷:۰۲
عاقا بخدا با اینکه ت پستش نبود عالی بازی کرد .ماشالله آ یحیی با اون ترکیبش متاسفانه مهاجم تمام کننده نداریم عیسی بیاد همه چی حله..دیدید استقلال با اون مهره های کلیدیش جلو پرسپولیس نتونست بازی کنه توپ میدون تا اخر دست ما بود .حمایت تا قیامت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر