فهرست
تعطیلات بدیمن؛ استراما و کالدرون در خطر
تعطیلات بدیمن؛ استراما و کالدرون در خطر

تعطیلات بدیمن؛ استراما و کالدرون در خطر

آی اسپورت - اردوی قبلی تیم ملی برای بازی مقابل کامبوج و بحرین برای استقلالی‌ها خوش یمن بود. تعطیلی به استراماچونی این فرصت را داد تا تیمش را آماده و هماهنگ به میدان بفرستد و برد 4 بر صفر مقابل سایپا که پرگل‌ترین برد تیم تا آن بازی بود بعد از همین تعطیلات رقم خورد و روند رو به رشد آبی‌های پایتخت آغاز شد.

استقلال در اردوی قبلی تیم ملی فقط دو بازیکن داشت. علی کریمی وسیاوش یزدانی دو بازیکنی بودند که توسط ویلموتس به اردوی تیم ملی دعوت شدند و هیچ کدام از آنها هم در ترکیب اصلی دو بازی مقابل کامبوج و بحرین قرار نگرفتند. این بار اما کمی تعطیلات برای آبی‌ها زنگ خطر را به صدا در می‌آورد. دعوت شدگان استقلال به تیم ملی نسبت به اردوی قبل فقط یک بازیکن بیشتر بوده و آن هم وریا غفوری است. اگرچه احتمال قرار گرفتن وریا در ترکیب اصلی وخستگی او و حتی احتمال آسیب‌دیدگی‌اش برای استراما می‌تواند نگران‌کننده باشد اما مشکلات استقلال در تعطیلات به همین یک مورد ختم نمی‌شود.

استقلال دو بازیکن دیگر خود را به خاطر حضور در اردوی تیم ملی امید در اختیار ندارد. مهدی قائدی و عارف غلامی دو بازیکن کلیدی استقلال  به خاطر حضور در اندونزی در تمرینات استقلال غایب هستند. به این لیست باید دیاباته و میلیچ را که برای تعطیلات راهی کشورهایشان شده‌اند را هم اضافه کرد. استقلال باید چندین روز بدون 7 بازیکن اصلی‌اش تمرین کند. بعد از چند روز هم آنها را که یا خسته هستند و یا بدن هایی ناآماده از تعطیلات برگشته‌اند تحویل می‌گیرد.

اگرچه بازی بعدی استقلال با نساجی در مازندران خیلی هم دیدار سختی محسوب نمی‌شود اما این وقفه فیفادی شاید مانند تعطیلات قبلی ورق را برای استراما برگرداند، البته این بار از نوع منفی آن. این تعطیلی برای پرسپولیسی‌ها هم خیلی مناسب نیست. آنها 7 بازیکن اصلی خود را در اردوی تیم ملی ایران و عراق دارند و تمرینات نصفه و نیمه کالدرون شاید شرایط را برای سرمربی آرژانتینی سخت کند.

نود

     
آی اسپورت
2019-11-12 22:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر