فهرست
نوید کرانچار به سپاهانی‌ها: ادعای قهرمانی
نوید کرانچار به سپاهانی‌ها: ادعای قهرمانی

نوید کرانچار به سپاهانی‌ها: ادعای قهرمانی

آی‌اسپورت- سرمربی سپاهان در پایان دیدار تدارکاتی برابر تراکتورسازی گفت: "با اضافه شدن دو بازیکن آسیایی و برزیلی‌مان فکر می‌کنم تیممان کامل شود تا با آمادگی کامل از همان هفته‌های ابتدایی لیگ هفدهم بتوانیم نوید قهرمانی به هواداران سپاهان بدهیم."

کرانچار پیش از این در مصاحبه‌ای پرسپولیس و استقلال را شانس‌های اول قهرمانی دانسته بود که باعث خشم و عصبانیت هواداران سپاهان هم شد. گویا سرمربی طلایی‌پوشان خواسته آن مصاحبه را جبران کند و به گوش سپاهانی‌ها برسد که او همه تلاش‌اش را برای قهرمانی به کار می‌بندد. البته این ادعای کرانچار می‌تواند جدای از این مقوله نشان دهنده اعتماد او به تیم‌اش باشد. سپاهان اسکلت موردنیاز فصل گذشته را حفظ کرده و خریدهای قابل قبولی هم داشته است که با مروان حسین و رودریگوئز ترکیب کرانچار کامل‌تر هم خواهد شد. با چنین شرایطی بعید و دور از انتظار هم نیست که هواداران سپاهان بخواهند تیم‌شان مدعی قهرمانی لیگ هفدهم باشد.

۴ ۵  
آی اسپورت
2017-07-14 21:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امیرحسین
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
به قول عباس آقا:شینیم بینیم باو
۷
شله زرد با دارچین
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۸
خخخخخخخی. آخر فصل برا چهارمی نجنگی صلوات.
۸ ۲
فرهاد
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
بعد 9 سال قهرمان شدیم که بتوانیم لااقل برای پرافتخارترین تیم ایران رجز بخوانیم خدا را شکر که پارسال اول شدیم وگرنه الان نمی توانستیم برای سپاهانی ها کری بخوانیم خدا را شکرت
۵
امسال جدال نفس گیری دارند
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۶
شش تایی ها برای دوم شدن
پ.ن: سپاهان هم شش تایی است ؛)))
۳
ژان والژان هستم محصول شبکه /..
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۱
دوست دارم امسال بترکونیم و دوباره دوم شویم... بعد از شش تا و چهارتا و پنج سال بی افتخاری دومی با منصوریان اونم برای دومین بار متوالی افتخار بزرگی است. دوستان اینقدر نگویند عبدالرحمان چون هرچی باشه ..... مارا ..... و خودمان می دانیم.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر