فهرست
مرد دو میلیون دلاری
مرد دو میلیون دلاری

مرد دو میلیون دلاری

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ بالاخره ساعاتی پیش از بازی تیمش مقابل الجزیره به یک هفته پر از استرس و نگرانی قرمزها خاتمه داد و قراردادش با پرسپولیس را تمدید کرد. درباره جزئیات قرارداد جدید پروفسور با پرسپولیس اخبار متفاوتی منتشر شده.

روزنامه خراسان ورزشی درباره این موضوع نوشته:" رسیدن به توافق نهایی برای تمدید قرارداد برانکو کار چندان آسانی نبود و مسئولان پرسپولیس در اولین قدم باید اقدام به پرداخت مطالبات سرمربی کروات خود در ۲فصل گذشته می‌کردند؛ مبلغی که با توجه به پاداش ‌۲۰۰هزار دلاری بابت قهرمانی در لیگ و پاداش ‌۲۵۰هزار دلاری بابت حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و ۱۰۰هزار دلار بدهی معوقه از قرارداد سال پیش کار مسئولان پرسپولیس را حسابی سخت کرده بود اما در‌نهایت بخش عمده‌ای از این مبلغ پرداخت شد تا برانکو هم برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشان دهد. بعد از پرداخت بخشی از مطالبات، برانکو و مدیران پرسپولیس بر سر قرارداد ۲ساله جدید هم به توافق رسیدند وبراساس اخبار رسیده از باشگاه پرسپولیس مبلغ قرارداد جدید برانکو برای دو فصل آینده حدود یک‌ و نیم میلیون دلار است که البته با توجه به آپشن‌های این قرارداد و پاداش‌های قهرمانی و صعود در لیگ قهرمانان آسیا، این قرارداد می‌تواند به ۲میلیون دلار هم برسد؛ رقمی که رکورد جدیدی در تاریخ لیگ برتر به حساب می‌آید که البته با توجه به موفقیت‌های اخیر برانکو در پرسپولیس نباید غیرمنطقی و عجیب به نظر برسد."

 

 

۱۹ ۱۱  
آی اسپورت
2018-05-15 11:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
ارمان
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
چرا رکورد شما فکر می کنی قرارداد رقیب پرسپولیس با مربیش چقدر بوده؟!شما قرارداد مربی تراکتور رو می دونی؟!واسه ۳ ماه؟!اپشن تو همه قراردادا هست چون برانکو برندست بهش تعلق می گیره به بقیه نه!!وگرنه قرارداد شفر هم همین اندازه یا حتی بیشتر ازین هم هست!!
حرف حساب
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۹
تا دیروز که داشتید گوش فلک رو کر میکردید که برانکو اره میره الان گیر دادی به مبلغش! از 800 هزار تای شفر که کمتره! با دو میلیون دلارج ناب کیروش هم که قابل مقایسه نیست!! خدایی یه اصولی برای خودتون داشته باشید! نمیشه رسانه اینقدر بی اصول و لاقید باشه!
علی
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۳
بابا چقدر دروغ . بازیکنای اروپا واسه قهرمانی لیگ قهرمانان 400 هزار دلار پاداش میگیرن الان زدی برانکو واسه نیمه نهایی آسیا 250 هزار تا؟؟؟؟؟؟؟؟حداقل یه چی بگو به عقل جور دربیاد . بعدشم مبلغ یک و نیم میلیون دلار واسه دو فصل کجاش زیاده؟ مگه همین شفر بدون موفقیت خاصی 700 هزار دلار نبسته واسه فصل آینده؟
امید از تفت
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۷
یک و نیم میلیون برای دو سال. میشه سالی تقریبا ۷۵۰ هزار دلار که رقم معقولی است. ولی تیتر شما شیطنت آمیز است.
مهدی
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۶
این مبلغ ها رو از کجاتون درمیارید، دروغ که حناق نیست، فقط شایعه پراکنی میکنید، مطمئنا قرارداد برانکو خیلی کمتر از این مبلغه
+
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
اولا اینکه معوقات بابت پاداش قهرمانی و صعود به مراحل بالاتر اسیا بوده که حقش بوده در ضمن یک و نیم میلیون بابت دوفصل
محمد
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۶
لعنت بهت .چرا اینقدر چرت و پرتی می‌نویسید . اصلا داره میده
Kian
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۳
بعد بیایید در مورد قرارداد تیام نمک بریزید و بگید استقلال گرونترین تیم لیگه،مربی ۱۰میلیاردی!!!البته از تیمی که ۱۴ میلیارد برای نیم فصل به ژوزه میده این ارقام بعید نیست #رانت #تیم_محبوب_حکومت
مارال
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۹
دو فصل یک و نیم میلیون ینی فصلی 750 هزار
۱
امیرعباس
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
خوب منتظر دلواپسان و دل پیچه گرفته ها از حقوق فوق نجومی کارلوس و شفریم دو میلیون دلار یعنی حداقل معادل دوازده تا سیزده میلیارد تومان .... منتظر مقاله های اتشین و مطالب پی در پی تان درباره اسراف در بیت المال و جیغ های فرابنفشتان در باب مقوله ایجاد معضلات عظیم اقتصادی افزایش فقر رشد تورم کاهش خرید مردم و هزاران عامل بی خانمانی و خاک توسری دیگر در مملکت هستیم ...البته که انتظارمان بیهوده است وقت می کشیم!!
۷
مارال
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
دو فصل یک و نیم خیلی خوبه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر