فهرست
گزارش روز:استقبال رسانه های ولز از گرت بیل و رئال مادرید
گزارش روز:استقبال رسانه های ولز از گرت بیل و رئال مادرید

گزارش روز:استقبال رسانه های ولز از گرت بیل و رئال مادرید

آی اسپورت - رئال مادرید و سویا امشب در کاردیف سوپرجام اروپا را برگزار خواهند کرد. دو تیم هم اکنون در این شهر مستقر هستند و خود را برای این بازی مهیا می کنند.

با این وجود جو عمومی در کشور ولز چندان معطوف به این بازی نشده و در شهر کاردیف شور و هیجان خاصی مشاهده نمی شود.

معروف ترین روزنامه ولز \"South wales echo \" اما امروز علاوه بر نسخه روزانه معمولش یک ویژه نامه به مناسبت این بازی منتشر کرده است. با تیتر هایی به نقع گرت بیل و رئال مادرید.

ولزی ها خود را برای میزبانی یورو 2020 کاندید کرده اند و اظهارات اخیر پلاتینی، آنها را به این امر امیدوار کرده است و به همین دلیل حضور چنین دیدار هایی را برای کشورشان مهم می دانند.

این روزنامه با چاپ عکسی از گرت بیل ، رونالدو و خامس رودریگس، تیتر اول خود را به رئال و گرت بیل اختصاص داده است : \" به ولز خوش آمدید \" \" به خانه خوش آمدی بیل \"

\"foton\"


در صفحات داخلی این ویژه نامه نیز به این مساله اشاره شده است که بیل سفیر کاملا مناسبی برای شهر کاردیف محسوب می شود و اینکه ولز با این میزبانی می تواند به دنیا نشان دهد که قدرت برگزاری مسابقات اینچنینی رادارد.

همچنین به تاریخچه رئال مادرید اشاره شده و اینکه رئال با رونالدو،خامس،بیل و کروس جا پای کهکشانی های شماره یک که سوپرجام اروپا را با زیدان،فیگو،رونالدو و رائول فتح کرده بودند؛ گذاشته است.

ولزی ها در هنگام بازسازی ورزشگاه ومبلی چندین سال میزبانی جام حذفی انگلستان را بر عهده داشتند. ضمن اینکه جام جهانی راگبی در سال 99 نیز در این کشور برگزار شده بود و حالا این سومینن رویداد مهمی است که در این کشور برگزار می شود.

     
آی اسپورت
2014-08-12 18:40:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر