فهرست
بیانیه  شرکت صدرا علیه خادم و خبر پلمب این شرکت: تعجیل و خوشحالی آقای خادم برای سرپوش گذاشتن  بر مشکلات  و اختلافات اسپانسر فعلی باشگاه جای سوال و ابهام دارد
بیانیه شرکت صدرا علیه خادم و خبر پلمب این شرکت: تعجیل و خوشحالی آقای خادم برای سرپوش گذاشتن بر مشکلات و اختلافات اسپانسر فعلی باشگاه جای سوال و ابهام دارد

بیانیه شرکت صدرا علیه خادم و خبر پلمب این شرکت: تعجیل و خوشحالی آقای خادم برای سرپوش گذاشتن بر مشکلات و اختلافات اسپانسر فعلی باشگاه جای سوال و ابهام دارد

آی اسپورت – بعد از انتشار خبری مبنی بر پلمب شرکت صدرا سیستم پاسارگاد(SIS) با پیگیری های حقوقی وزارت ورزش  و شخص امیررضا خادم ،شرکت صدرا بیانیه ای در این خصوص منتشر و در اختیار آی اسپورت گذاشت که متن این بیانیه به شرح زیر است:
اعلام این خبر از سوی  آقای خادم مبنی بر تعطیلی فعالیت های شرکت SIS مصداق نشر اکاذیب می باشد و این شرکت شکایت از آقای خادم را حق قانونی  خود می داند.تعطیلی یکی از دفاتر مربوط به این شرکت  هیچ ارتباطی  به موضوع فعالیت شرکت نداشته  و این تعطیلی موقت  شامل ملک یکی از دفاتر شرکت می باشد  و شرکت  SIS  در سایر دفاتر با قوت به کار خود ادامه می دهد.
تعجیل و خوشحالی آقای خادم برای سرپوش گذاشتن  بر مشکلات  و اختلافات اسپانسر فعلی باشگاه پرسپولیس  با استناد به نشر اکاذیب در مورد تعطیلی فعالیت شرکت  SIS جای سوال و ابهام دارد و قطعا این شرکت نسبت به این اقدام پیگیری قضایی خواهد کرد.
در تمام چند ماه گذشته شرکت صدرا به جهت حفظ منافع باشگاه  و اسپانسر فعلی تلاش داشته است  که به دلیل  عدم وجود اراده  از سوی  طرف مقابل  و اصرار بر فعالیت  و واگذاری غیر قانونی برند  به شرکت بهنام پیشرو کیش این امر محقق نگردیده است.
خوشحالی آقای خادم از بابت پرداخت 10 میلیارد تومان از سوی شرکت بهنام پیشرو کیش در حالی است که شرکت صدرا سال گذشته مبلغی بالغ بر 15 میلیارد تومان  به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده که حدود 11.5 میلیارد تومان  آن از سوی مدیریت فعلی باشگاه، آقای رحیمی مورد تائید بوده است.
شرکت صدرا صراحتا اعلام می کند بر اساس قرارداد قانونی  و وکالت نامه رسمی باشگاه حق بهره برداری از برند در اختیار  این شرکت است  و هر مجموعه ای  برای استفاده  از برند باشگاه پرسپولیس نیاز به اخذ مجوز از شرکت صدرا دارد.
پیگیری تخلفات باشگاه پرسپولیس  و شخص آقای خادم در نقض قرارداد شرکت  صدرا و وارد کردن خسارات به این شرکت از طریق قضایی پیگیری خواهد شد.
عملکرد فعلی آقای خادم  و اصرار بر فعالیت غیر قانونی شرکت بهنام پیشرو کیش و اخلال در فعالیت شرکت صدرا قطعا موجب کاهش درآمدهای باشگاه پرسپولیس از محل حوزه فعالیت های برندینگ خواهد شد.
بهتر است آقای خادم پاسخ بدهند که این اتلاف سرمایه  و کاهش درآمد باشگاه در مقابل حمایت از اسپانسر فعلی چه توجیهی دارد.ظاهرا ایشان فراموش کرده اند به عنوان معاون حقوقی وزارتخانه   طرف قرارداد اسپانسر فعلی نقش نظارت بر عملکرد این شرکت و حمایت از منافع  باشگاه را دارند نه حمایت بی چون و چرا از اسپانسر.
عدم پاسخگویی ایشان نسبت به اقدامات موجود در انتخاب این اسپانسر  و  سایر مسائل  مورد پرسش کماکان جای سوال دارد و بی پاسخ مانده است.
  ۶  
آی اسپورت
2014-08-12 20:15:48
نظر دهید

۶ نظر
-
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۶
چقد گیج کننده شده ماجرا
حمید
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۴۷
اینا دست از پرسپولیس بر نمیدارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ١١ میلیارد دادی این جدیده ٣٠ میلیارد میده! بیشتر از ٢/٥ برابر شما؟ برای چی شرکتتون پلمپ شده؟؟؟؟ حتما ی تخلفی کردی دیگه؟ دست بردارید صدرا پاسارگادیا وگر نه با ما هوادارا طرفید ما یکیو میخوایم پول بده که اینا تا الان ١٠ میلیا رد دادن اندازه کل سال شما
علی
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۵۵
اقا ی سؤال این شرکت پول شویی بین المللی صدرا سیستم پاسارگاد چرا پبمپ شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! من فکر اینا تا پرسپولیسم تو تخلفات خودشون شریک نکنن ول کن نیستن
احمد
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۴
بابا اعتماد به نفس
شاهین
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۱
وقتی اقای رحیمی که مدیر عامل هست وعنوان میکنه که ٤ اسپانسر وجود داره وهمه هم حق دارن این شکایت ها طبیعی میشه اما اقای رحیمی هوادارا چی حق ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. اقای رحیمی سؤال من اینجاست که اگر قبلی ها حق دارن چرا ی قرار داد دیگه امضا کردی؟؟؟
ناشناس
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۳
باز هم بیانیه صدرا وباز هم سایت ای اسپورت و باز هم اقای جمعه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر