فهرست

یاران دژاگه نورنبرگ را در هم شکستند

آی اسپورت - تیم فوتبال العربی قطر در شامگاه سه شنبه در غیاب اشکان دژاگه مهاجم ملی پوش کشورمان طی دیداری دوستانه در استادیوم نورنبرگ آلمان تیم فوتبال این شهر را با نتیجه سنگین 4-1 شکست داد.
تیم آلمانی که با گل به خودی \"خالد نواف\" مدافع العربی در نیمه اول پیش افتاده بود نتوانست برتری خود را حفظ کند و العربی توانست در همان نیمه اول با حملات سراسری خود روی دروازه حریف روی پاس گل مهاجم برزیلی اش \"پائولو سرجیو پائولینیو\" با گل \"ادن علی\" بازی را به مساوی کشاند.

نیمه دوم نیز با بازی برتر العربی پیش می رفت تا اینکه تا در دقیقه 55 \"خوخی بو عالم\" دفاع الجزایری این تیم، توپ دریافتی از \"پائولینیو\" را با شوتی زیبا به گل دوم این تیم بدل نمود. گل سوم العربی قطر نیز در دقیقه 77 توسط مهاجم 20 ساله نیجریایی این تیم \"ایمواه ازیکل\" طی یک حرکت انفرادی به ثمر رسید.
پس از این گل مربی رومانیایی العربی، \"دان پترسکیو\" تغییراتی در تیم ایجاد نمود و \"احمد شهداد\" و \"محمد مال الله\" را به جای \"احمد فتحی\" و \"خالد نواف\" به میدان آورد.
گل چهارم العربی را مهاجم اسپانیایی این تیم \"پابلو هرناندز\" به ثمر رسانید و دیدار با نتیجه 4-1 به نفع تیم قطری پایان یافت.
شامگاه چهارشنبه بازیکنان ذخیره العربی طی دیداری دوستانه به مصاف تیم دبی کشور امارات عربی متحده خواهند رفت.
ترکیب اولیه العربی: رجب حمزه، خالد نواف، موسی البرکه، ادن علی، محمد سالم المال، عبد العزیز حاتم، احمد فتحی، بابلو هرناندز، ایمواه ازیکیل، خوخی بو علام، پاولینیو .
اشکان دژاگه در این دیدار در ترکیب 18 نفره العربی حضور نداشت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-13 00:40:50
نظر دهید

۱ نظر
hippo6_kian0181@yahoo.com
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۱۹
پائولو سرجیو پائولینیو پابلو هرناندر !!! چه تیمیه!!! اموه ازکیل همون بازیکنیه که قوچان نزاد یه فصل ذخیرش بود // تازه اشکانم هست !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر