فهرست
افشارزاده تهدید کرد؛ قلعه‌نویی اسم مرا نیاوَرَد
افشارزاده تهدید کرد؛ قلعه‌نویی اسم مرا نیاوَرَد

افشارزاده تهدید کرد؛ قلعه‌نویی اسم مرا نیاوَرَد

آی اسپورت – چند روز پیش امیر قلعه‌نویی پس از توافق با سپاهان در یکی از مصاحبه‌هایش به نکته‌ای از دوران حضور بهرام افشارزاده در استقلال اشاره کرد. او گفت: «یکبار با تیم استقلال، نفت مسجد سلیمان را شکست دادیم. همان موقع به افشارزاده (مدیرعامل وقت استقلال) زنگ زدم و گفتم ۱۰۰ میلیون تومان بدهید تا به بازیکنان نفری سه میلیون تومان پاداش بدهیم چون سه بازی مهم در پیش داشتیم. افشارزاده دو شب قبل از بازی با نفت با بنده تماس گرفت و گفت پولی نداریم. در حالی که بازیکنانی مثل محمد قاضی و آندرانیک تیموریان را اواسط فصل می‌دادند و بازیکنانی که باید جذب می‌کردند، نکردند.»

این صحبت‌ها با واکنش افشارزاده روبرو شد. او تا امروز پاسخی به ادعاهای قلعه‌نویی نداده بود اما این بار حسابی عصبانی شده است. افشارزاده در این باره می‌گوید: قلعه‌نویی خیلی حرف می‌زند و اگر بخواهم مدام به صحبت‌های او پاسخ بدهم که نمی‌شود. در دوره‌ای که مدیریت باشگاه استقلال را عهده‌دار بودم، وظیفه خود را به نحو مطلوب و تمام و کمال انجام دادم. حالا اگر قلعه‌نویی توانایی نداشت و نتوانست آن طور که باید نتیجه‌ای بگیرد، به مدیریت من مربوط نمی‌شود. اگر امیر قلعه‎‌نویی یک بار دیگر در صحبت‌هایش نامی از من ببرد، مطالبی را عنوان می‌کنم که نباید بگویم. تا الان هم اگر سکوتی  اختیار کردم و حرفی نمی‌زنم صرفاً برای این است که نمی‌‎خواهم بیش از این حاشیه درست شود.»

۱۶ ۵  
آی اسپورت
2018-05-27 18:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
هوادار تو را نخواهد بخشید آقای افشارزاده!
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۲
بی‌کفایت ترین عضو تاریخ باشگاه استقلال. تو این سالها که هوادار استقلالم هیچ شخصی به اندازه افشارزاده برام منفور نبوده و مطمئنا نخواهد بود!
هوادار تو را نخواهد بخشید آقای افشارزاده!
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۷
این آقا بود که مظلومی رو به جان استقلال انداخت که چهار تا از پیزوری بخوره این آقا بود که قلعه‌نویی رو با خاک یکسان کرد این آقا بود که به حرف هوادار احساسی گوش کرد و منصوریان رو آورد تا استقلال 6 تا بخوره این آقا باعث شد استقلال از نقل و انتقالات محروم بشه. خدا ازت نگذره خدا ازت نگذره
مظلومی
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۷
من خالق عدد 4 هستم - پرویز پوبله چوبله -من بودم به کمک داور تلویزیون فلت میدادم گل پرسپولیس رو
آفساید بگیره خیلی نامردید
تا ابد با افتخار شش تایی هستم
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۰
بگو عمو جون تو هم بگو ما بدونیم چجوری افتخارات بهمون دادند -بگو

۷
پرسپولیس کبیر
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۱۱
هر وقت هم مسئولان تیمتون میوفتن به جون هم و مقخوان در مورد کثافط کاریتون حرف بزنن بازم میگین تقصیر پرسپولیسی هاس . خدایا اندکی عقل لطفا
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر