فهرست
طبقه دوم یادگار هم پر شد؛ به یاد قدیم
طبقه دوم یادگار هم پر شد؛ به یاد قدیم

طبقه دوم یادگار هم پر شد؛ به یاد قدیم

آی‌اسپورت- هواداران تیم تراکتورسازی تبریز حضور پرشوری در ورزشگاه داشته‌اند و حتی طبقه دوم را هم پر کرده‌اند. دیدار تراکتورسازی و سایپا با نتیجه بدون گل دنبال می‌شود اما آنچه بیشتر از مستطیل سبز مورد توجه است، حضور پرشور تراکتوری‌ها در روی سکوهای یادگار امام است.

تا اواسط نیمه نخست طبقه اول ورزشگاه مملو از هواداران شد و سپس بقیه مجبور به حضور در طبقه دوم شدند و حالا یکی از قسمت‌های طبقه دوم یادگار هم مملو از تماشاگر است.

در چند سال اخیر تراکتوری‌ها هرگز موفق به پرکردن طبقه دوم یادگار نشده بودند و به عبارتی نیازی به حضور در طبقه دوم نبود چرا که هواداران در سکوهای طبقه اول می‌نشستند اما حالا به سبب رهایی تیم از مالکیت قبلی، حضور فوق ستاره‌هایی چون دژاگه و البته نزول قیمت بلیت به ۲ هزار تومان، بخشی از سکوهای طبقه دوم نیز در اختیار تماشاگران قرار گرفته است.

 

ورزش سه

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2018-08-17 21:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تبریزلی
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۱۴
برد تراخنور کبیر رو به همه ی هوادران تراختور تبریک میگم. تیم خوب بود ولی باید بهتر بشه. توحمله متاسفانه ضعف داریم. یه مساله هم که متاسفانه برخی خبرگزاری ها دارن بزرگش میکنن حضوز هواداران به خاطر قیمت پایین بلیطه که کاملا اشتباهه. مثلا ما خودمون رفته بودیم در حالی که اصلا خبر نداشتیم 2 تومنه. هوادارای تراختور عشقی هستن نه پولی. تیم خوب نتیجه بگیره تازه اونوقت فرق هوادارای تراختور با بقیه رو خواهید دید. به امید موفقیت تراختور کبیر
مارال
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۹
خداییش هواداراتون سنگ تموم گذاشتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر