فهرست
شاهکار جدید فدراسیون/ پس از 24ساعت نتیجه عوض شد
شاهکار جدید فدراسیون/ پس از 24ساعت نتیجه عوض شد

شاهکار جدید فدراسیون/ پس از 24ساعت نتیجه عوض شد

آی اسپورت- محرومیت استقلال و تراکتورسازی از نقل و انتقالات، تهدید جدی فیفا درباره اعلام نشدن آرایی که درباره تیمهای ایرانی می دهد، گرد و خاک همیشگی کارلوس کی روش، پست گرفتن های 40 روز به 40 روز محمدرضا ساکت و حضور آدم هایی که خیلی راحت حرفهای غیرحرفه ای و غیرقانونی می زنند؛ فدراسیون فوتبال در همین چند ماه اخیر کم سورپرایز نداشته. جدیدترین شاهکار فدراسیون مهدی تاج در فوتسال بوده: اعلام شدن نتیجه نهایی یک بازی و 24 ساعت بعد تغییر کردنش که صد درصد خلاق قانون است.

در جریان دیدار فرش آرای مشهد و مس سونگون تبریز، همه چیز در لحظه پایانی تغییر کرد. بازی با نتیجه مساوی در جریان بود و تابلوی ورزشگاه عجیب و غریب مشهد هم زمان را به سمت شنیدن سوت پایان بازی می برد که بازیکن فرش آرا توپ را به سمت دروازه خالی مس سونگون زد. صدای زنگ پایان بازی شنیده شد و همان لحظه هم توپ به تور دروازه رسید. هیچکس نمی دانست بازی مساوی تمام شده یا این گل حساب است و فرش آرا بازی را برده؟

درحالیکه بازیکنان فرش آرا و لیدرهای این تیم مشغول خوشحالی در وسط زمین بودند، ناظر بازی گفت:«قبل از اینکه توپ آخر زده شود، بازی تمام شده بود. ورزشگاه امنیت نداشت. ما همان موقع بازی را مساوی تمام کردیم. رای داوری هم همین بود اما چون جمعیت ریخته بودند وسط زمین به آنها گفتیم حالا بعدا نتیجه اعلام می شود. بالاخره با آن جو باید یک فکری می کردیم در آن شرایط و آن همه جماعتی که وسط زمین بودند». این یعنی بازی مساوی است. اما 24 ساعت بعد، کمیته فوتسال اعلام کرد بازی 2 بر یک به سود تیم مشهدی اعلام شده چون داور مسابقه بعد از بازبینی فیلم بازی به این نتیجه رسیده که اشتباه کرده و گل دوم تیم مشهدی قبل از پایان بازی زده شده است.

سایت فدراسیون فوتبال 24 ساعت بعد از پایان بازی نوشته:«دپارتمان داوران پس از بازبینی صحنه های مختلف فیلم این مسابقه و طبق گزارش داور و ناظر بازی و اینکه سوت پایان بازی بعد از ضربه به توپ زده شده و طبق قانون گل صحیح است. برهمین اساس دپارتمان داوران نتیجه این مسابقه را 2 بر یک به سود فرش آرای مشهد اعلام کرد». این درحالیست که سلیمانی، دبیر کمیته فوتسال بعد از اتمام بازی گفته بود:«با نظر تیم داوری گل دوم فرش ‌آرا پس از پایان زمان مسابقه به ثمر رسیده و به همین دلیل این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید».

۶ ۵  
آی اسپورت
2017-02-22 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
بهرام
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۴۶
ااین دروغ گفتنشون ادم رو یاد بازی نفت تهران و تراکتور میندازه.
اون موقع هم چون داور بازی اندانیک رو الکی اخراج کرد و ی پنالتی اخراج مسلم رو برای تراکتور نگرفت اخرای بازی دوستم ک ورزگاه بود میگفت اینترنت اینا نداشتیم ی عده تویورزشگاه جو دادن ک بازی سپاهان مساوی شده و ما هم دسترسی به چیزی نداشتیم فک کردیم راسش میگن و بعد از پایان بازی شادی کردیم. داور از صحنه رفت و بعد از اتمام معلوم شد دروغی بیش نبود و تونی تا مرز سکته رفت.
جالبه توسط یک عده هم مسخره شدیم! در حالی ک کسی نگفت چ کسی به مسئول بلند گوی ورزشگاه دستور داد بگه ک تا دقایقی دیگه جام اهدا میشه و ... اون بیسیم به دست های معروف.
اینم از این بازی!
۹ ۲
اوم بازی و این جریان مسهد منو یاد قهرمانی کره شمالی تو جام جهانی با پیروزی 8بر 1 مقابل برزیل میندازه.تلویزیون کره شمالی....دیکتاتوری.....
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۴۶
امید
۱
هواداران متوهم تراکتوری!
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۵۰
وقتی نظامی ها فوتبال مارو میچرخونن بهتر از این نمیشه!! تاج نظامی،آجرلو نظامی،عزیزمحمدی نظامی!! آیا مدیرانی از جنس فوتبال نداریم که آدمهایی که برای یه مسئولیت دیگه آموزش دیدن و درس خوندن میان تو فوتبال؟؟؟ در جواب این دوست تراکتوری هم باید بگم وقتی که کمیته انضباطی میگه داور تو گزارشش ننوشته کیانی و آقایی هلش دادن قضیه رو تا آخر بخونید! جریان یه کارت گرفتنش به کنار! داستان سرباز گرفتن هم که هیچی! اینکه باید سه تا بازی که عالیشاه و نورالهی بازی کردن و سه صفر میکردن و نکردن هم به کنار! اینکه بازیکن و مربی تراکتور خیلی راحت فدراسیون و متهم میکنه به تبانی و طرفداری از پرسپولیس و کمیته انضباطی فقط سکوت میکنه و هیچی نمیگه هم هیچی! واقعا با این همه لطفی که بهشون داره میشه تا حالا نتونستن قهرمان بشن واقعا جای تعجب داره! البته حالا که فکرمیکنم میبینم تعجب نداره چون خدای عادلی داریم که نمیشه با لابی خریدش! تو قضیه عالیشاه و نورالهی که با کلک و نامردی از پرسپولیس گرفتن معلوم شد اینکه میگن چوب خدا صدا نداره واقعا درسته...
۵
لنگ افغانستان
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
شما ترامادول میزنین پس شما متوهم هستین لنگ های خبیث
۱
لنگ افغانستان
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
شما ترامادول میزنین پس شما متوهم هستین لنگ های خبیث
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر