فهرست
گزارش روز: پولادی در تلاش برای جدایی از قرمزپوشان/ باشگاه پرسولیس: به هیچ وجه اجازه نمی دهیم
گزارش روز: پولادی در تلاش برای جدایی از قرمزپوشان/ باشگاه پرسولیس: به هیچ وجه اجازه نمی دهیم

گزارش روز: پولادی در تلاش برای جدایی از قرمزپوشان/ باشگاه پرسولیس: به هیچ وجه اجازه نمی دهیم

آی اسپورت- مسئله جدایی مهرداد پولادی از پرسپولیس حسابی کشدار شده و با گذشت سه هفته از از آغاز رقابت های لیگ برتر ، هنوز وضعیت دفاع چپ سرخپوشان مشخص نیست.

پولادی که فصل ناموفقی و توام با مصدومیت را در پرسپولیس داشت سر گذاشته بود ، در جام جهانی و با مصدوم شدن هاشم بیک زاده به مهره فیکس تیم ملی در سمت چپ خط دفاعی تبدیل شد و یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی هم نام گرفت. عملکرد فوق العاده ی او در برابر نیجریه و آرژانتین این گمان را به وجود آورد که پس از جام جهانی، این بازیکن مطمئنا یکی از لژیونرهای فوتبال ایران خواهد شد.
اما باشگاه پرسپلیس با جدایی این بازیکن مخالفت کرد و اعلام کرد تنها در صورتی که سود خوبی به باشگاه برسد حاضر به اجازه خروج به این بازیکن است. 
اما پولادی متمم قراردادی را رو کرد که در آن قرارداد دو ساله ی وی تبدیل به قراردادی یکساله شده بود. همین باعث شد او برگ برنده را در دست داشته باشد و حاضر نشود در تمرینات پرسپولیس شرکت کند. اما با استعلامی که قرمزپوشان از سازمان لیگ گرفتند، آنها متمم قرارداد پولادی را قبول نکردند و این شد که پرسپولیسی ها درخواست کردند تا این بازیکن به تمرینات تیم شان اضافه شود.

امروز روزنامه های ورزشی اکثرا به جدایی قطعی پولادی از پرسپولیس اشاره کردند. او که به دنبال یک پیشنهاد خوب بود حالا گفته می شود در همین اطراف خلیج فارس به فوتبالش ادامه خواهد داد و خبری به ترانسفرش به اروپا نخواهد بود. همین ممکن است واکنش مسئولان پرسپولیس را برانگیزد. ساعتی پیش هم خواجه وند ،سخنگوی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این خبر گفت:  موضع ما در قبال پولادی همان موضع گذشته است. پولادی با ما قرارداد دارد و بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شود.

باید در روزهای آینده دید وضعیت دفاع چپ پرسپولیس چه خواهد شد و این بازیکن آینده فوتبالش را چگونه رقم خواهد زد. اما چیزی که مسلم است آن است که او در صورت تصمیم به خروج از پرسپولیس دردسرهای زیادی را در پیش خواهد داشت. البته در صورت اینکه ÷ولادی مجبور به ماندن شود هم چندان مورد استقبال دایی و هواداران قرار نخواهد گرفت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-13 10:31:04
نظر دهید
۱ نظر
arman
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۵
برو گمشو زودتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر