فهرست
گزارش ویژه: برگزاری سوپرجام، زودتر
گزارش ویژه: برگزاری سوپرجام، زودتر

گزارش ویژه: برگزاری سوپرجام، زودتر

آی اسپورت – تاکید وزیر ورزش به برگزاری دربی در آلمان در سایه موافقت کتبی و هماهنگی با فدراسیون فوتبال و مسئولان ورزش آلمان و متعاقب آن ارسال نامه تاج به رییس فدراسیون فوتبال آلمان باعث شده تا پلیس فدرال آلمان با برگزاری دربی دوستانه در تاریخ ۳۱ تیر موافقت کند. این اتفاق جنجال جدیدی را درباره برگزاری دربی دوستانه به وجود آورده .

دربی که احتمال لغو آن قوت گرفته بود حالا احتمال برگزاری‌اش زیاد شده است. تاریخ پیشنهادی پلیس فدرال هم همزمان با دیدار مهم و رسمی سوپرجام هم همراه شده است و به همین دلیل است که در چنین شرایطی هواداران و حتی بازیکنان پرسپولیس به شدت نسبت به عدم برگزاری دیدار سوپرجام معترض شده‌اند.  

بازیکنان و هواداران پرسپولیس تاکید دارند پرسپولیس نباید یک جام را به خاطر دیداری دوستانه ولو درآمدزا از دست بدهد و از سویی مسوولان دو باشگاه سرخابی بنا به اصرار و تاکید اسپانسر مشترک، تاکید به برگزاری این دربی دوستانه دارند. سازمان لیگ هم به درستی مخالفت خود را با تعویق سوپرجام و درخواست پرسپولیس اعلام کرده و در چنین شرایطی اعتراض هواداران پرسپولیس به از دست دادن یک جام هم بالا گرفته است تا مسوولان باشگاه در تنگنا قرار بگیرند.

در هر حال همانطور قرمزها دوشنبه به جای سفر به آلمان به تهران بازمی‌گردند و پس از آن تیم در صورت قطعی شدن برگزاری دیدار دربی از تهران راهی آلمان خواهد شد. در حالی که پیش از این قرار بود پرسپولیس از اوکراین و آبی‌ها از ارمنستان راهی آلمان شوند.  

اینکه پرسپولیس حاضر شده به تهران بیاید در نوع خود جالب است. به نظر می‌رسد در پس پرده توافقاتی انجام شده تا سوپرجام با موافقت سازمان لیگ بین بیست و هفتم تا بیست و نهم تیرماه و به احتمال زیاد در تاریخ بیست و هشتم تیرماه در تهران برگزار شود تا این گره کور اینچنین باز شود. دیروز مدیر روابط عمومی پرسپولیس هم در اظهار نظری اعلام کرده بود پرسپولیس هم در دربی به میدان می‌رود و هم در سوپرجام و اینطور نیست که قرمزها سوپرجام را از دست بدهند.

او از ادامه رایزنی‌های باشگاه برای تغییر زمان برگزاری سوپرجام خبرداده بود و حالا گویا بین سازمان لیگ و پرسپولیسی‌ها حرف از برگزاری این دیدار در تاربخ بیست و هشتم تیرماه است.  بازگشت ناگهانی پرسپولیس به تهران به جای سفر به آلمان و اعلام این خبر که اگر بنا به سفر به آلمان باشد این مسافرت از تهران انجام خواهد شد هم یک دلیل بیشتر ندارد. اینکه می‌خواهند سوپرجام را بی سروصدا در تاریخ بیست و هفتم تا بیست و نهم تیرماه برگزار کنند و البته هدف هم برگزاری آن در تاریخ بیست و هشتم تیرماه است. در این میان اگر سازمان لیگ خواهان برگزاری این دیدار در چنین تاریخی شود عملا تاریخ سوپرجام و یک بازی رسمی بخاطر یک بازی دوستانه تغییر کرده و این اتفاق کاملا در تضاد با ادعای سعید فتاحی رییس جوان کمیته مسابقات سازمان لیگ است که مدعی شده بود تاریخ سوپرجام تحت هیچ شرایطی بخاطر دربی دوستانه و تشریفاتی تغییر نخواهد کرد. باشگاه نفت هم پیش از این مخالفت صریح خود با تعویق و یا تغییر زمان سوپرجام را اعلام کرده بود اما ظاهرا سازمان لیگ می‌خواهد کوتاه بیاید!

 

90tv

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-07-15 13:55:00
نظر دهید

۴ نظر
امیرحسین
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۲
واسه تیمای بزرگ جام مهمتره و واسه تیمای کوچیک بردن تیم های بزرگ
۵
پرسپولیس ❤❤❤❤❤❤
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
پرسپولیس نباید دو جام بیاورد حالا که هواداران کوتاه نمی آیند ۲۸ بازی می کند و شبانه راهی آلمان می شود و ۲۹ تمرین سبک و ۳۰ تمرین تاکتیکی تا ۳۱ با استقلال بازی کند... بله همه چیز از پیش طراحی شده بود، در تنگنا قرار دادن پرسپولیس برای رسیدن به هدفهای کثیفی که دارند.. آنها مکر کردند و خدا بهترین مکرکنندگان است.
۸
رضا
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۳
گروه خبریی که خبرنگاراش تو پیجشون بصورت آشکار حمایت خودشونو از رنگ خاصی اعلام کردن و عکس بمب تو استوری گذاشتن قطعا نمیتونه ادعای بی طرفی داشته باشه، تاریخ سوپر جام وحی منزل نیست که جابه جا کردنش گناه کبیره باشه، ولی از طرفی وقتی تمام انرژی خودشونو تو نقل و انتقالات به کار بردن ولی نتونستن حاشیه درست کنن قطعا از همچین موقعیتی نمیگذرن.
۱
امید از تفت
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
یعنی پرسپولیس از اوکراین بیاد ایران و سه روز یا 4 روز بعد با نفت بازی کنه و دوباره بره آلمان و سه روز بعدش دربی بازی کنه!!؟ مطمئناً برانکو زیر بار چنین برنامه ریزی مزخرفی نمیره. تیم در تمرینات بدنسازی، دو سه بازیکن کلیدی مصدوم و خستگی اومدن به ایران و رفتن به آلمان و دو بازی ظرف سه روز!!!؟؟ خخخخخخ این حرفها را نزنید که فقط واسه خنده خوبه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر