فهرست
دیسلایک روز/ به هویت نساجی احترام بگذاریم
دیسلایک روز/ به هویت نساجی احترام بگذاریم

دیسلایک روز/ به هویت نساجی احترام بگذاریم

آی اسپورت – یکی از حاشیه‌های اصلی بازی استقلال و نساجی مازندران که از روزهای پیش از بازی کلید خورده بود، رنگ پیراهن نساجی بود. پیراهن تیم در این فصل قرمز رنگ است اما به دلیل اینکه مربیان و مدیران این باشگاه سابقه استقلالی بودن دارند، ترجیح دادند نساجی با لباس یکدست سفید مقابل استقلال قرار بگیرد. اتفاقی که با واکنش منفی هواداران این تیم روبرو شد. آنها دیروز هم با لباس‌های قرمز و پرچم‌های قرمزرنگ تیم‌شان در استادیوم آزادی حاضر شدند تا اعتراض خود را به مدیران و مسئولان باشگاه نشان دهند.

رنگ پیراهن تیم نفت در دوران علی دایی
رنگ پیراهن تیم نفت در دوران علی دایی

رنگ پیراهن نفت در دوران گل‌محمدی
رنگ پیراهن نفت در دوران گل‌محمدی

البته این اولین بار نیست که یک مربی یا مدیر با حضور خود در یک باشگاه، رنگ پیراهن‌های تیمش را به دلخواه خود و بنا به سلیقه و علائق شخصی‌اش تغییر می‌دهد. علی دایی هم پس از حضورش در نفت، رنگ لباس دوم این تیم را به قرمز تغییر داده بود، در حالی که رنگ پیراهن دوم این تیم حتی در زمان حضور یحیی گل‌محمدی، آبی رنگ بود. با این حال بودند مربیانی که به تاریخ و سابقه باشگاه جدید خود احترام گذاشتند.

امیر قلعه‌نویی با وجود علاقه و تعصبش به استقلال، در سپاهان و تراکتورسازی رنگ پیراهن دوم این تیم‌ها را تغییر نداد و یحیی گل‌محمدی هم همین کار را در نفت، ذوب‌آهن و تراکتورسازی انجام داد. کاش مربیان و مدیران فوتبال ما بعد از حضور در تیم‌های جدید، به جای ایجاد تغییرات در تاریخچه و هویت باشگاه‌ها آن هم به سلیقه و علایق شخصی، به فکر پیشرفت و بهبود اوضاع این باشگاه‌ها باشند.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-10-21 15:59:00
نظر دهید

۳ نظر
salar
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۶
نفت مگه الان پیراهن اولش قرمز نیست؟
Kian
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۹
اول پیراهن دومش رو از آبی به قرمز تغییر داد،بعد پیراهن اولش رو هم قرمز کرد
کیان
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۷
الان لنگیا میان نساجی رو هم میچسبونن به خودشون،باید بگم که نساجی سال ۳۸ تاسیس شده،یه دکل دیگه پیداکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر