فهرست
امری: فاصله زیادی بین ما و رئال وجود داشت
امری: فاصله زیادی بین ما و رئال وجود داشت

امری: فاصله زیادی بین ما و رئال وجود داشت

آی اسپورت- اونای امری، سرمربی سویا پس از شکست در سوپرکاپ مقابل رئال مادرید عنوان کرد که شکست در هرفینالی ناراحت کننده است.

شب گذشته رئال مادرید و سویا در سوپرکاپ اروپا در شهر کاردیف به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان کارلو آنچلوتی با درخشش رونالدو، موفق شدند 2-0 پیروز شوند و قهرمان این جام شوند.

امری در جمع خبرنگاران گفت: \"مسلما شکست در هر فینالی ناراحت کننده است. برای پیروزی وارد زمین شدیم و تمام توان خودمان را به نمایش گذاشتیم اما نتوانستیم به موفقیت برسیم. در این دیدار مدافعان من عملکرد خوبی داشتند اما برای موفقیت برای تیم بزرگی مثل رئال مادرید کوچک‌ترین اشتباه منجر به شکست شما می‌شود. فاصله بین ما و آنها بسیار زیاد است. هر چند در این دیدار نیز روی ضد حمله صاحب چند موقعیت گل شدیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم. من هواداران سویا را درک می‌کنم. آنها مسافت طولانی را سپری کردند تا به اینجا برسند. از این که نتوانستم آنها را خوشحال کنم ناراحتم. آنها باید بدانند که ما تمام تلاشمان را در این دیدار کردیم. تیم حریف خیلی قدرتمند بود.\"

سویا در نقل و انتقالات ایوان راکیتیچ را از دست داد و تا به حال جایگزین مناسبی برایش پیدا نکرده است. همچنین آلبرتو موره‌نو نیز پس از بازی دیشب رسما به لیورپول پیوست.

امری در این رابطه گفت: \"بازیکنان زیادی از جمع ما جدا شدند. ناواس، راکیتیچ و موره نو از جمله این بازیکنان بودند. اما باید با این موضوع کنار بیاییم و بتوانیم تیممان را قدرتمندتر از قبل کنیم. نباید بترسیم که بازیکنان بزرگمان را از دست داده‌ایم و دیگر نمی‌توانیم بدون آنها موفق شویم. من برای همه آنها آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که در تیم‌های جدیدشان موفق باشند. من تیم کوچکی در اختیار ندارم. همین بازیکنان، بازیکنان بزرگی هستند. البته زمان نقل و انتقالات تابستانی به پایان نرسیده و ممکن است ما یکی، دو بازیکن جدید کسب کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-13 11:52:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر