فهرست
مورینیو: کاستا ارزش هزینه ای که برایش پرداخت شده را دارد
مورینیو: کاستا ارزش هزینه ای که برایش پرداخت شده را دارد

مورینیو: کاستا ارزش هزینه ای که برایش پرداخت شده را دارد

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی به تمجید از عملکرد دیگو کاستا در پیش فصل پرداخت و گفت که او ثابت می‌کند که ارزش 40 میلیون یورویی که برایش پرداخت شده را دارد.

مهاجم برزیلی الاصل، فصل گذشته در 35 بازی لالیگا 27 گل به ثمر رساند و به تیمش کمک کرد بعد از 18 سال قهرمان لالیگا شود و به فینال لیگ قهرمانان صعود کند.او در پیش فصل نیز عملکرد خوبی به همراه چلسی داشته و سرمربی کاملا از او راضی است.

او در جمع خبرنگاران گفت: \" چه انتظاری از او داریم؟ من از او انتظار زیادی دارم . او بازیکنی است که در خدمت تیم است و به سختی تلاش می‌کند. او تنها به گلزنی فکر نمی‌کند. در کارهای دفاعی به خوبی شرکت می‌کند و انگیزه ی بالایی دارد. او بازیکنی بود که به دنبالش بودیم و تا پایان فصل برایش صبر کردیم. برای همین بود که در زمستان مهاجمی نخریدیم. منتظر او بودیم و خوشبختانهخ همه چیز خوب پیش رفت.

او با تیم به خوبی هماهنگ شده و در لیگ برتر نیز خواهد درخشید. گاهی یک بازیکن مهم را از دست می‌دهیم و گاهی یک بازیکن خوب می‌خریم. می‌توانید به مبلغی که برایش پرداخت شده فکر کنید زیرا در حال حاضر در نقل و انتقالات قیمت‌ها بسیار بالاست. برای مهاجمی مثل او، قهرمان اسپانیا، فینالیست لیگ قهرمانان، و 25 ساله ، چنین مبلغی کاملا مناسب بود.\"

     
آی اسپورت
2014-08-13 13:27:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر