فهرست
پیش بازی راه آهن - فولاد: آرامش در اکباتان
پیش بازی راه آهن - فولاد: آرامش در اکباتان

پیش بازی راه آهن - فولاد: آرامش در اکباتان

آی اسپورت - بعد از تحمل شکست در اولین هفته رقابت های لیگ برتر، هم راه آهن و هم فولاد 3 امتیاز دیدارهای شان در هفته دوم را گرفتند تا بار دیگر در سایه آرامش قرار بگیرند. شاگردان حمید استیلی که مسابقه اول را به استقلال واگذار کرده بودند، با گل ثانیه های پایانی منوچهری از سد نفت گذشتند و تیم اسکوچیچ نیز بعد از شکست برابر تراکتور، در یک نمایش برتر پرسپولیس را زمین گیر کرد و از بحران زودهنگام فاصله گرفت.

تقابل راه آهن و فولاد معمولا مسابقه کم گلی از آب درمی آید. در دو مسابقه دو تیم در فصل گذشته تنها یک گل به ثمر رسید که سهم فولاد خوزستان بود. یک سال قبل از آن هر دو تیم توانسته بودند یکی از دو مسابقه را به نتیجحه 2 بر 1 به سود خود تمام کنند. در لیگ 91- نیز90 هر دو مسابقه به تساوی صفر صفر انجامیده بود. پرگل ترین نبردهای دو تیم در جریان یک فصل، مربوط به لیگ 88-87 می شود. جایی که ابتدا راه آهن در هفته شانزدهم با نتیجه 3 بر 2 فولاد را شکست داد و در بازی برگشت که در هفته سی و سوم در تهران برگزار می شد نیز این تیم 2 گل به تیم جنوبی زد و تنها یک گل دریافت کرد.

بعد از نمایش نه چندان درخشان طالب لو در رقابت های هفته اول لیگ برتر، استیلی ایگور ننلریچ را جایگزین او کرد و با توجه به کلین شیت این دروازه بان در اولین تجربه حضورش در لیگ برتر، او در دیدار با فولاد نیز فیکس خواهد بود. احمد موسوی، رامین رضاییان، شیث رضایی، سیامک کوهنورد، رضا خالقی فر، بهادر عبدی و امین منوچهری، دیگر مهره های کلیدی و غیرقابل تغییر تیم تهرانی هستند. در مقابل اسکوچیچ علی سلیمی را درون دروازه قرار خواهد داد و والی، جماعتی، انصاری، بدرلو و سروش رفیعی حتما در ترکیب او قرار خواهند داشت. سرمربی فولاد بدون تردید به سبک و سیاق دیدارهای قبلی از مساریچ و ماتیاس چاگو نیز در ترکیب استفاده می کند.

راه آهن و فولاد از ساعت 18 روز پنج شنبه با قضاوت سید مهدی مرجان زاده که یکی از داوران جوان و ناشناخته لیگ است با هم دیدار می کنند. هیچکدام از دو تیم بازیکن محروم و یا مصدوم برای این مسابقه ندارند. این مسابقه قرار بود در ورزشگاه تختی برگزار شود اما ساعاتی پیش به ورزشگاه اکباتان تهران منتقل شد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-13 14:56:06
نظر دهید
۲ نظر
amordad
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۱
به امید خدا فولاد خوزستان بازیو می بره . فقط فولاد همیشه قهرمان.
مرتضى
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۲
فولاد ٥ بازیکن محروم و مصدوم دارد
آرش افشین مصدوم
امید خالدى مصدوم
ایمان موسوى محروم
شهاب کرمى محروم
بختیار رحمانى مصدوم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر