فهرست
ابراهیم‌زاده: نفت مسجد سلیمان به دنبال صد حمله است
ابراهیم‌زاده: نفت مسجد سلیمان به دنبال صد حمله است

ابراهیم‌زاده: نفت مسجد سلیمان به دنبال صد حمله است

آی‌اسپورت-تیم پیکان تهران در سومین هفته از لیگ برتر روز پنج‌شنبه میزبان نفت مسجد سلیمان می‌باشند تا برابر ارزان‌ترین تیم لیگ برتر نخستین پیروزی خود را جست و جو کنند. منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پیش از این دیدار گفت:

توپ‌های لیگ چهاردهم هم از راه رسید؛ نظری در این رابطه ندارید؟

توپ‌های جدید مبارک همه باشد. امیدوارم به شکلی از آن استفاده کنند که در همین آغاز مشکلی برای کسی به وجود نیاید.

پیکان تهران؛ شرایط ایده‌آل را پیدا کرده است؟

این روزها وقتی جدول را نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که اکثر تیم‌ها نوسان زیادی دارند. تیم‌هایی که تغییرات کمتری نسبت به فصل گذشته داشته‌اند جایگاه خوبی در جدول دارند و تیم‌هایی که تغییرات‌شان زیاد بوده نتایج‌شان یکسان نیست. پیکان هم در این قضیه استثنا نیست. ما تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشته‌ایم و نفرات زیادی به ترکیب اصلی‌مان اضافه شدند. برای اینکه بازیکنان با هم خو بگیرند نیاز به زمان داریم.

تمام بازیکنان پیکان در تلاش هستند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند. ما از این خوشحالیم که بچه‌ها چنین تفکری دارند و همچنین خوشحالیم که مسئولان باشگاه پشت ما بودند و با جذب بازیکنان خیلی خوب توانستند تیم را تقویت کنند.

نفت مسجد سلیمان؛ نخستین پیروزی برابر این تیم رقم می‌خورد؟

می‌دانیم نفت مسجد سلیمان تیم منسجمی است. آنها بازی اول خود را بیرون از خانه مساوی کردند و در بازی دوم که یک دیدار خانگی بود به فکر هجوم و حتی سه امتیاز بودند که شکست خوردند. در مجموع فردا مسلماً تیم حریف فوتبال بسته‌ای را ارائه خواهد داد، هر چند نفتی‌ها سه مهاجم قدرتمند، مدافعان خوب و هافبک‌های بازیسازی دارند که به فکر ضدحمله خواهند بود.

زمان اوج پیکان؛ بالاخره تا کی منتظر آن بمانیم؟

مسلماً این مسئله زمان می‌برد اما ممکن است از فردا به آن تیمی که می‌خواهیم تبدیل شویم و یا زمان بیشتری بگذرد تا به هدف خود برسیم. تمام این مسئله منوط به آن است که ما چقدر تلاش کنیم. قطعاً اگر زمان بیشتری بگذرد کارمان سخت‌تر می‌شود.

نوک حمله‌ی پیکان؛ چرا تاکنون برنده نبوده است و گلی نزده است؟

آیا در مورد تیم‌های دیگر هم می‌دانید که کدام‌شان در این دو بازی گلزنی نکردند. به غیر از ما نفت، سایپا و ملوان هم در امر گلزنی ناموفق بوده‌اند و به نوعی همه ما این نگرانی را داریم اما قطعاً تلاش‌مان را می‌کنیم تا در گلزنی هم موفق باشیم و در تمرینات هم این مسئله را مدنظر قرار می‌دهیم ضمن اینکه ما در ابتدای فصل نفراتی را برای خط حمله پیکان انتخاب کردیم که گلزن برتر تیم‌های‌شان بودند مثل دقیقی. همچنین بازیکنانی به عنوان پاسور به پیکان آمدند که بهترین نوع خود در فوتبال ایران بودند مثل فشنگچی و نوری. به هر حال همه باید به هم کمک کنند تا مشکل گلزنی پیکان برطرف شود.

باز هم تأکید می‌کنم که تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا هر چه زودتر به حالت خوب خود برسیم. قطعاً شما در آینده با رصد کردن نتایج ما به این مسئله پی می‌برید ولی معلوم نیست فردا این اتفاق بیفتد یا پس فردا هر چند من امیدوارم این اتفاق از بازی فردا رخ دهد.

تساوی برابر سایپا؛ مدیون واکنش‌های رحمتی هستید؟

ما به همه بازیکنانمان مدیون هستیم. به نظر شما مهدی رحمتی را برای چه چیزی می‌خواهیم برای همین تلاش‌ها یا مهاجمان گلزمان را برای چه چیزی می‌خواهیم؟ البته باید تاکید کنم که اول از همه ما به باشگاهمان مدیون هستیم و هر تلاشی که انجام می‌دهیم برای موفقیت پیکان و جبران محبت مسئولان است. بازیکنان قطعا دین خود را به باشگاه ادا خواهند کرد.

اظهارات علی‌پور مبنی بر عبور پیکان از سقف قرارداد؛ واکنشی ندارید؟

مسئولان باشگاه در فصل نقل و انتقالات کاملا برنامه‌ریزی شده حرکت کردند و مطمئنا کار خلافی را دنبال نمی‌کنند من هم به شخصه در رابطه با مسئولیت خودم صادقانه و سالم کار خواهم کرد.

     
آی اسپورت
2014-08-13 14:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر