فهرست
اسکوچیچ: چیزی که تنها به آن فکر نمی‌کنم قهرمانی است / بختیار بیش‌تر از 6 یا 7 ماه مصدوم باشد کنار می‌رود
اسکوچیچ: چیزی که تنها به آن فکر نمی‌کنم قهرمانی است / بختیار بیش‌تر از 6 یا 7 ماه مصدوم باشد کنار می‌رود

اسکوچیچ: چیزی که تنها به آن فکر نمی‌کنم قهرمانی است / بختیار بیش‌تر از 6 یا 7 ماه مصدوم باشد کنار می‌رود

آی‌اسپورت-فولاد خوزستان پس از کسب یک پیروزی شیرین برابر پرسپولیس تهران در غدیر اهواز به تهران و ورزشگاه اختصاصی راه‌آهن خواهد آمد تا برابر تیم راه‌آهنی قرار گیرد که شرایطی مشابه فولاد دارد. دراگان اسکوچیچ، سرمربی فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از این دیدار که روز پنج‌شنبه در چارچوب هفته سوم لیگ برتر برگزار خواهد شد،گفت:

راه‌آهن تهران؛ تنها به شکست این تیم فکر می‌کنید؟

چیزی که هم اکنون برای ما اهمیت زیادی دارد حضور بازیکنانمان بدون غرور حاصل از برد هفته قبل مقابل پرسپولیس است و می‌خواهیم آنها بدون غرور و با انگیزه بالا بازی فردا (پنج‌شنبه) حاضر شوند و برد هفته قبل تنها فقط یک انگیزه باشد.

نظام وظیفه‌گیت؛ داستان به کجا رسید؟

هفته‌های قبل درگیر مسائل معروف کارت‌های پایان خدمت بودیم و علاوه بر این موضوع دو، سه بازیکن ما با مصدومیت مواجه شده بودند و این مسائل باعث شد لیست ما کم و کمتر شود. اکنون نیز همین مشکل را داریم تا بازیکنان مصدوم ما برسند و تکلیف بازیکنان محروم نیز مشخص شود.

بختیار رحمانی و پارگی رباط صلیبی؛ آینده‌ی او در فولاد چگونه خواهد بود؟

چیزی که برای ما مسجل شده آسیب دیدگی بختیار است، در آینده با بررسی‌‌هایی که انجام می‌دهیم و مدارکی که کنترل می‌کنیم نشستی خواهیم داشت تا تصمیمی قاطع در خصوص او بگیریم.

پیش از این هم اعلام کرده بودم که یکی از دلایل آمدنم به فولاد بختیار رحمانی است اما اگر مدت روند درمانی او بیش از 6،7 ماه طول بکشد تصمیمی قاطع به نفع باشگاه خواهیم گرفت. ما به فکر منافع تیم هستیم و احتمالا او را از لیست خارج می‌کنیم.

جوان‌گرائی؛ شما از این بابت نمی‌ترسید؟

چیزی که برای من اهمیت دارد توانایی بازیکنان برای اجرای تاکتیک‌ها است و من ترسی از جوانگرایی ندارم بلکه چیزی که با چشمانم می‌بیینم به آن اطمینان دارم. مهم این است که بازیکنان من تکالیف را به خوبی اجرا کنند.

شرایط امتیازی مشابه راه‌آهن و فولاد؛ تأثیر بر روند این دیدار خواهد داشت؟

چندان ربطی ندارد که ما و راه‌آهن یک باخت و یک برد داریم. ما بازی خودمان را انجام خواهیم داد و برای دیدار فردا روی نقاط ضعف و قوت راه‌آهن کار کرده‌ایم و تجزیه تحلیل مناسبی از آنها داریم؛ دقیقا همان کاری که آنها نیز انجام داده‌اند.

نتایج درخشان در ملوان بندرانزلی؛ با این وضعیت به قهرمانی فکر می‌کنید؟

چیزی که تنها به آن فکر نمی‌کنم قهرمانی است و با شرایط موجود می‌خواهیم تیمی خوب بسازیم و مطمئنا با داشتن یک تیم خوب نتایج خوب نیز خواهیم گفت و می‌توانیم برای قهرمانی رقابت کنیم.

محرومیت ایمان موسوی؛ از جزئیات آن اطلاعی دارید؟

درباره ایمان موسوی منتظر نامه سازمان لیگ هستم تا بدانیم میزان محرومیت او چقدر است و ما چه زمانی می‌توانیم از او استفاده کنیم.

ورزشگاه غدیر اهواز؛ بالاخره مشکلات حل خواهد شد؟

در مورد مشکلات ورزشگاه غدیر نیز باید بگویم این موضوع ارتباطی به من ندارد و در این خصوص باید از مقامات مسئول سوال کنید.

     
آی اسپورت
2014-08-13 14:54:13
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر