فهرست
بوستانی: کادر فنی از فروزان راضی است
بوستانی: کادر فنی از فروزان راضی است

بوستانی: کادر فنی از فروزان راضی است


آی اسپورت- کریم بوستانی مربی دروازه بان های استقلال با وجود اینکه تعداد قهرمانی های سپاهان را بیشتر برمی شمارد ولی می گوید که ما هم استقلال هستیم و همیشه در اصفهان موفق بودیم.
مربی تیم استقلال در ابتدا در خصوص آخرین شرایط این تیم قبل از دیدار مقابل سپاهان می گوید: شرایط تیم خوب است، تمرینات خوبی را برای این دیدار پشت سر گذاشتیم. هر دو تیم استقلال و سپاهان 6 امتیازی هستند و این می تواند بر حساسیت های این بازی بیفزاید.
بوستانی ادامه داد: سپاهان بیشترین قهرمانی را در لیگ برتر دارد، اما ما هم استقلال هستیم و همیشه در اصفهان موفق بوده ایم. امیدوارم بازی خوبی را انجام دهیم و با سه امتیاز به تهران باز گردیم.
مربی تیم استقلال در خصوص آخرین شرایط دروازه بان های استقلال می گوید: هر سه تمام تلاش خود را در تمرینات انجام می دهند. فروزان در دو بازی ابتدایی لیگ خوب کار کرد و رضایت کادر فنی را جلب کرد. امیدواریم این هفته هم بتواند در دیدار مقابل سپاهان شایستگی های خود را نشان دهد.
بوستانی درباره غیبت دو بازیکن اصلی آبی پوشان خاطرنشان کرد: غیبت آنها سخت است و باید بتوانیم جای خالی آنها را پر کنیم. ما فردا به دنبال سه امتیاز هستیم و با داشته های خود به میدان خواهیم رفت.
وی در خصوص جو ورزشگاه فولادشهر عنوان کرد: استقلال همه جا هوادار دارد و آنها برای تشویق این تیم به ورزشگاه خواهند آمد. تلاش می کنیم بازی خوبی انجام دهیم تا آنها از ما راضی باشند.

     
آی اسپورت
2014-08-13 15:22:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر