فهرست
حمله‌ی کریمی به دبیر کمیته‌ی انضباطی تراکتورسازی: لطفا دهنت را ببند !
حمله‌ی کریمی به دبیر کمیته‌ی انضباطی تراکتورسازی: لطفا دهنت را ببند !

حمله‌ی کریمی به دبیر کمیته‌ی انضباطی تراکتورسازی: لطفا دهنت را ببند !

آی‌اسپورت- علی کریمی در جنجالی تازه به دبیر کمیته‌ی انضباطی باشگاه تراکتورسازی حمله کرده است. کریمی که این روزها به شدت به دنبال وصول طلب خود از باشگاه تراکتورسازی است، مدعی یک طلب 370 میلیونی از باشگاه تراکتورسازی شده است که البته باشگاه تراکتورسازی مدعی شده است که بر طبق مستنداتی که وجود دارد، علی کریمی 129 میلیون تومان به باشگاه نیز بدهکار است.

به گزارش آی‌اسپورت، قاسم حیدرنژاد، دبیرکمیته‌ی انضباطی باشگاه تراکتورسازی پس از اعتراض علی کریمی در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که کریمی به دلیل اهانت به مدیرعامل تراکتورسازی و تشویش افکار عمومی از سوی کمیته‌ی انضباطی باشگاه جریمه شده است و 20 درصد قرارداد او کسر شده است که این جریمه به کریمی هم ابلاغ شده است و او تا 48 ساعت فرصت اعتراض داشته است که این کار صورت نگرفته است.

البته قاسم‌نژاد به کسر 15 درصد از قرارداد کل بازیکنان و پرداخت سه درصد مالیات قرارداد بازیکنان و همچنین کسر حق عضویت هم اشاره می‌کند که با این حساب کریمی 129 میلیون تومان هم به باشگاه تراکتورسازی بدهکار می‌شود.

علی کریمی نیز امروز در واکنش به صحبت‌های حیدرنژاد در مصاحبه‌ای کوتاه او را مورد حمله قرار داده است و گفته است: \" من عمر خودم را در این فوتبال گذرانده‌ام و بهتر است هر کسی به خود اجازه ندهد درباره تبصره و برخی مسائل فوتبال حرف بزند. همین‌طور از دبیر کمیته‌ی انضباطی باشگاه تراکتورسازی می‌خواهم دهن خودش را ببندد و این بار حرف‌هایی را که می‌خواهد بزند هماهنگ کند.\"

کریمی در خصوص جریمه شدن از سوی باشگاه تراکتورسازی و اعلام این حکم به او می‌گوید: \"او گفته‌ است که تاریخ صادر شدن حکم کمیته‌ی انضباطی باشگاه تراکتورسازی مبنی کاهش مبلغ قراردادم اول اردیبهشت بوده و به من ابلاغ شده است. این را باید به این آقا بگویم من اول اردیبهشت در اردو بودم و خودم را برای بازی با استقلال آماده می‌کردم.پس بهتر است آقایان حرف‌هایی را که می‌خواهند بزنند یک بار آن را آنالیز کنند. باز هم می‌گویم در تاریخ یکم اردیبهشت در اردوی تهران بودیم و حرف آقایان در این باره کاملا کذب است.\"

کاپیتان سابق تیم ملی ایران در این خصوص همچنین گفت: \"هیچ حکمی هم به من ابلاغ نشده تا آن را ببینم و شکایت کنم. البته اسمی از هیچ‌کس نمی‌برم اما منظور من کاملا مشخص است. دبیر کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی در یک سال گذشته جریمه‌ای 480 میلیونی برای کریمیان و میثم بائو و بازیکنان دیگر صادر کرده و اگر بررسی کنید متوجه خواهید شد این احکام در دنیای فوتبال اصلا بی‌سابقه است. من منتظر جلسه کمیته انضباطی دوم می مانم تا تکلیف همه چیز مشخص شود.\"

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-13 15:30:59
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۳
تراکتوریها تیم بدحسابی هستند با این وضعیت بازیکنان میترسند به این تیم برند
بابک
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۶
من خودم تراختوری هستم . نمیدونم چرا مسئولین تیم این کارا رو میکنن. خب بازیکن یک فصل زحمت کشیده نباید باهاش این رفتار بشه ... جای تاسف داره این برخورد ها ، باعث میشه بازیکن از تیم جنبه منفی شو بخاطر بسپاره :|
پویان
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۱
بی جهت نبود این فصل اکثر بازیکنان تراکتورر سازی از این تیم جدا شدند مدیر عامل بد حساب که نا حق پول بازیکنان را که زحمت کیند و سهمیه اسیایی برای تیم اوردند نمی دهد بی انصافی است اقایان خوردن پول این بازیکنان حق گرفتنی است یک عده ادمهای غیر حرفه ای که با فوتبال بیگانه هستند چرا باید راس امور باشگاه های کشور باشند و افراد اگاه و مدبر خانه نشین ...درود برعلی کریمی
ramin-tbz
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
این کادر مدیریتی به ما تحمیل شده رفتار این اقایان بی کفایتو به حساب تبریزییها واذری های اصیل و با ریشه نزارید علی کریمی دوستت داریم و میدانیم این اقایان تا نروند اوضاع اینگونه است
سهند
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۰
واقعا حق کریمی و دیگر بازیکنان سال قبل نیست که اینطور باهاشون رفتار بشه...
همون یه قهرمانی که کسب کردند، با هیچ عدد و رقمی نمیشه اون شادی رو به مردم تبریز و آذربایجان هدیه داد...
واقعا متاسفم که این اتفاقات میفته...
یاشاسین کریمی و تمام اونهایی که سال قبل برای تیم ما زحمت کشیدند...
یا علی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر