فهرست
مرزبان: غریبی به دیدار فردا می رسید/ مشکل سقف قرارداد داریم و بازیکن نمی گیریم
مرزبان: غریبی به دیدار فردا می رسید/ مشکل سقف قرارداد داریم و بازیکن نمی گیریم

مرزبان: غریبی به دیدار فردا می رسید/ مشکل سقف قرارداد داریم و بازیکن نمی گیریم

آی اسپورت- علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار با صبای قم در جمع خبرنگاران گفت: صبا تیم باتجربه‌ای است که در این لیگ نتایج خوبی گرفته است و از بازیکنان و کادر فنی خوبی برخوردار است. ما از تیم صبا آنالیز کاملی داریم  و می‌دانیم که این تیم روی ضربات ایستگاهی و اوت دستی‌ها برنامه ویژه‌ای دارد، اما وظیفه اصلی ما وفاداری به تاکتیک تیمی و کسب 3 امتیاز بازی است. ما می‌خواهیم فوتبال با شرافت خودمان را در چهارچوب مستطیل سبز انجام بدهیم. ما تیمی یکدست و همدل هستیم که این فاکتور بسیار بزرگی است.


مشکل با رجب زاده 

علیرضا مرزبان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اختلافش با رجب زاده اذعان داشت: بین من و رجب‌زاده هیچ مشکلی نیست و اگر سازمان لیگ مجوز بدهد او را به تیم اضافه خواهیم کرد.


وضعیت کیوان امرایی و غریبی!؟
 

خوشبختانه غریبی به این بازی رسیده و مشکلش حل شده است. در مورد کیوان هم باید بگویم معلوم نیست او در لیست 18 نفره باشد یا نه. تصمیم‌گیری در مورد او خیلی روی خط است. ممکن است به خاطر شرایط اش او را در لیست نگذاریم.


استرس از طرف طرفداران


 ما چند نوع استرس داریم. برخی استرس‌ها منفی است و اثرات منفی دارد اما برخی استرس‌ها مثبت است و باعث انگیزش و انرژی می‌شود.


جذب دروازه بان خارجی
 

مرزبان درباره مسئله جذب دروازه‌بان خارجی گفت: بنا بود یک گلر خارجی به تیم ما اضافه شود که به خاطر مشکل سقف قرارداد و تعهدی که به مدیران باشگاه مبنی بر بستن تیم با بودجه 8 تا 10 میلیارد داده بودیم، هنوز این اتفاق نیفتاده است.

 

     
آی اسپورت
2014-08-13 15:58:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر