فهرست
خامس رودریگس:رونالدو یک نابغه است/خوشحالم که اولین بازیم با کسب جام توام شد
خامس رودریگس:رونالدو یک نابغه است/خوشحالم که اولین بازیم با کسب جام توام شد

خامس رودریگس:رونالدو یک نابغه است/خوشحالم که اولین بازیم با کسب جام توام شد

آی اسپورت - خامس رودریگس ستاره کلمبیایی رئال مادرید به صلاحدید آنچلوتی همراه با کروس از تازه واردین ترکیب رئال در مقابل سویا بودند. هر دو بازیکن اولین بازی خود برای رئال را انجام می دادند و البته کروس در مجموع آماده تر از خامس نشان داد.

آقای گل جام جهانی نمایشی تقریبا خوب داشت هر چند که با روزهای اوجش کمی فاصله داشت.

خامس در انتهای بازی و در میکسدزون ورزشگاه کاردیف به خبرنگاران گفت : \"بسیار خوشحالم که در اولین بازی خود برای رئال یک جام را بدست آوردیم. این فوق العاده است اما هنوز جام های بسیاری مانده که با رئال باید بدست بیاورم. \"

رودریگس در مورد بازی کنار ستارگان رئال نیز گفت : \"رونالدو یک نابغه است و امیدوارم به او کمک کنم تا برای رئال گل های بیشتری بزند و با گل های او جام های فراوانی کسب کنیم. گرت بیل هم در این بازی فوق العاده بود. کیفیت او باورنکردنی است. در واقع رئال پر از بازیکنانی است که می توانند به تنهایی نتیجه یک بازی را تعیین کنند و از حضور در این جمع و بازی کنار آنها به خودم افتخار می کنم \"

خامس در مورد پست بازی خود در مقابل سویا افزود : \" کمی دور از دروازه بازی می کردم. البته این اولین بار نبود که در چنین پستی بازی می کردم اما حقیقت این است که به بازی در مرکز زمین خیلی عادت ندارم. با این حال سعی کردم وظایفی که آنچلوتی به من سپرده بود را به خوبی اجرا کنم.\"

این ستاره کلمبیایی در انتها عنوان داشت : \" حمایت هواداران بسیار عالی بود و تشویق های آنها در تمام طول بازی به ما انرژی مضاعفی می داد. امیدوارم بتوانیم جام های بیشتری به آنها هدیه کنیم \"

     
آی اسپورت
2014-08-13 17:14:51
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر