فهرست
پیش بازی استقلال و سپاهان: نبرد بزرگ سقف شکن ها! / جنگ ستاره ها در فولادشهر
پیش بازی استقلال و سپاهان: نبرد بزرگ سقف شکن ها! / جنگ ستاره ها در فولادشهر

پیش بازی استقلال و سپاهان: نبرد بزرگ سقف شکن ها! / جنگ ستاره ها در فولادشهر

آی اسپورت- دو تیم استقلال و سپاهان در هفته ی سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند. دیداری که حساس ترین دیدار رقابت ها تا بدین جای کار بوده است. سپاهان و استقلال در رتبه ی اول و دوم رقابت های لیگ برتر قرار دارند و از آنها به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی نام برده می شود. پیروز این دیدار می تواند از نظر روحی در شرایط فوق العاده ای قرار بگیرد و از همین هفته ی سوم فرار خود را به سمت قهرمانی آغاز کند.

استقلال و سپاهان دو تیمی بودند که فصل گذشته ناکامان بزرگ لیگ برتر بودند و نتوانستند جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند. آنها البته امسال با توپ پر وارد رقابت های لیگ برتر شدند و با انبوهی از ستاره های گرانقیمت سقف بودجه ی لیگ را قلقلک دادند.

استقلال در غیاب دو مدافع اصلی اش آزمون سختی را برابر زرد پوشان خواهد داشت. آنها باید با خرسندنیا و مگوییان به مصاف خط حمله فوق العاده خطرناک سپاهان بروند. مطمئنا شیمبا، شریفی و خلعتبری مانند مهاجمان استقلال خوزستان نیستند و با کوچک ترین اشتباهی از سوی مدافعان، مجازات سختی را برای آبی پوشان در نظر خواهند گرفت.

استقلال اما در خط میانی تیم گردن کلفتی نشان داده و با بازگشت ابراهیمی می تواند سپاهانی ها را در این منطقه از میدان حسابی اذیت کند. آندو، ابراهیمی، حیدری و یک کرار آماده امید اصلی قلعه نویی برای پیروز شدن در نبرد فولادشهر هستند.

در نوک حمله هم محمد قاضی و سجاد شهباز‌زاده امیدهای اول استقلال برای گلزنی هستند اما امیر قلعه‌نویی نشان داد روی نیمکت هم در این فصل برگ‌ برنده‌های زیادی دارد. علیرضا رمضانی جوان یکی از ذخیره‌های طلایی استقلال است. نبرد تاکتیکی قلعه‌نویی و کرانچار قطعا دیدنی‌ترین صحنه‌ها را خلق خواهد کرد. استقلال 3 گل زده و فقط یک گل کمتر از سپاهان به ثمر رسانده است با این حال خط دفاع زردپوشان مستحکم است و تاکنون گلی دریافت نکرده‌اند. برنده این دیدار به تنهایی در صدر می‌ایستد اما تساوی به نفع تیم‌های دیگر خواهد شد.

از جذاب ترین صحنه های این دیدار می تواند رویارویی امید ابراهیمی با تیم سابقش باشد، او که در سپاهان کاپیتان هم بود در یک تصمیم جنجالی به استقلال پیوست و حالا پس از یک هفته مصدومیت به این دیدار خواهد رسید.

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-13 17:28:20
نظر دهید

۲ نظر
P.I.P
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۶
داربی مافیا
طــلایی پوش
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۸
امید، یک طلایی پوش دوست داشتنی است که 4 سال برای این تیم افتخار کسب کرد.. اخیراً در مصاحبه ای اعلام کرده بود، من فوتبالم را مدیون سپــاهان و هواداران آن هستم.. مــا سپــاهانی ها هنوز هم او را دوست داریم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر