فهرست
گزارش روز: منچستریونایتد آماده خرید دیلی بلیند و کوادرادو
گزارش روز: منچستریونایتد آماده خرید دیلی بلیند و کوادرادو

گزارش روز: منچستریونایتد آماده خرید دیلی بلیند و کوادرادو

آی اسپورت - به گزارش رسانه های انگلیسی، مذاکرات منچستر برای به خدمت گرفتن کوادرادو و دلی بلیند با باشگاه های فیورنتینا و آژاکس وارد مراحل جدی تری شده  است.

به گزارش سایت گل، یونایتدی ها هفته هاست که برای انتقال کوادرادو ستاره تیم ملی کلمبیا و باشگاه فیورنتینا پیشنهادی 45 میلیون پوندی به باشگاه فلورانسی ارائه داده اند؛ اما هنوز جواب مشخصی دریافت نکرده اند.

آنها در این راه رقیبی جدی همچون بارسلونا پیش روی دارند که حاضر است 37 میلیون پوند برای این وینگر کلمبیایی پرداخت کنند.

چند روز پیش بود که مالک فیورنتنیا آقای دلاواله اعلام کرد که گفتگوهای خوبی با کوادرادو داشتیم و از او خواستیم یک سال دیگر در فیورنتینا بماند. با این وجود او دوست دارد تا به تیمی بزرگتر برود و طی یک هفته تا 10 روز جواب نهایی خودمان را به او خواهیم داد.

از آن سو لوئی فن خال، مربی هلندی جدید منچستریونایتد، که قصد دارد تا در این فصل از سیستم 2-5-3 استفاده کند؛ در خط دفاع خود احساس کمبود می کند و به همین دلیل به مسئولان باشگاه گفته است که برای خرید دلی بلیند ستاره تیم آژتکس و تیم ملی هلند دست به کار شوند.

سران یونایتد برای خرید این بازیکن که زیر نظر فن خال در تیم ملی هلند رشد قابل توجهی داشت و در دفاع چپ و نیز دفاع مرکزی قابلیت بازی دارد؛ قیمت 25 تا 30 میلیون پوند را در نظر گرفته اند.

بلیند چندی پیش در مصاحبه ای گفته بود که از بودن در آژاکس راضی هستم با این وجود پیشنهاد منچستر را نمی توانم رد کنم. فن خال علاوه بر بلیند، علاقمند است تا مارکوس روخوی آرژانتینی را نیز به خدمت بگیرد. بازیکن تیم اسپورتینگ لیسبون، در بازی آغازین فصل تیمش مقابل آکادمیکا به میدان نرفت.

مذاکرات با این بازیکن از روز سه شنبه آغاز شده اما چون این بازیکن اسپورتینگ لیسبون تحت اختیار باشگاهی دیگر نیز قرار دارد؛ انتقالش پیچیدگی های خاصی خواهد داشت. از طرفی فن خال به داشتن فن پرسی و رونی در جناح چپ  قانع نیست و دوست دارد تا دی ماریا را نیز به منچستر بیاورد.

منچستریونایتد تابستان شلوغ و داغی را پشت سر می گذارد و باید تا 31 آگوست صبر کنیم و ببینیم که چه بازیکنانی نهایتا جذب این تیم خواهند شد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-13 18:13:15
نظر دهید

۱ نظر
رضا
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۴
آخرشم هیچی به هیچی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر