فهرست
پیش بازی پدیده - صبا : بفرمایید پدیده شوید!
پیش بازی پدیده - صبا : بفرمایید پدیده شوید!

پیش بازی پدیده - صبا : بفرمایید پدیده شوید!


آی اسپورت- هفت بازیکن مقابل تیم سابق خود قرار می گیرند و این مهم ترین اتفاق مسابقه فردا خواهد بود. بادامکی که با ابومسلم به فوتبال کشور معرفی شد، فصل گذشته پس از هفت سال به شهر خود بازگشت و با هادی شکوری برای پدیده بازی کردند، اما دوری آن ها از لیگ برتر فقط تا نیم فصل طول کشید و این دو با پیوستن به صبای قم مجددا به سطح اول فوتبال ایران بازگشتند و  امسال نیز در قم ماندگار شدند. پدیده هم وقتی دید صبا دو بازیکن تاثیر گذارش را خریداری کرده، به محض لیگ برتری شدن تلافی کرد و اکبر صادقی، غلامرضا عنایتی و کیوان امرایی را به تیم خود آورد. عباس محمد رضایی و مهدی خیری نیز از صبایی های سابق هستند که در پدیده 93 حضور دارند.

این دو تیم در حالی فردا ساعت 17:30 در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف یکدیگر خواهند رفت که صبایی ها که در بازی اول برخلاف تصور خوب ظاهر شدند و توانستند ذوب آهن را شکست دهند و در انزلی هم با شیوه ای محتاطانه یک تساوی از ملوان گرفتند. شاگردان مرزبان نیز هفته اول را در خانه با ملوان مساوی کردند، اما مقابل نفت مسجد سلیمان با نتیجه پرگل سه بر صفر پیروز شدند تا برای دیگر تیم های لیگ خط و نشان کشیده باشند و خود را جزء مدعیان این فصل معرفی کنند.

آنچه از صحبت های مربیان و بازیکنان دو تیم برداشت می شود این است که پدیده می خواهد حداکثر امیتاز را در زمین خود و با استفاده از امتیاز میزبانی به دست آورد اما مرفاوی که در تمرینات دو هفته اخیر بیشتر روی خط دفاعی اش کار می کند، برای یک امتیاز به مشهد رفته است تا روند بدون شکست خود را در لیگ برتر حفظ کند.

به نظر می رسد مرفاوی شیوه بازی با ملوان را در دستور کار خود قرار دهد و با همان ترکیب در هفته سوم حاضر شود و اگر بخواهد تغییری داشته باشد و هجومی بازی کند، آوردن مارکو آیوبل و بیرون بردن مهدی زاده باشد. علیرضا مرزبان نیز با توجه به صحبت هایی که انجام داده، احتمالا با همان ترکیب بازی قبل به مصاف صبا برود.

تقابل صبا و یک تیم مشهدی در لیگ برتر به پیش از سقوط ابومسلم برمی گردد که از 12بازی برگزار شده، 6 پیروزی سهم صبا، 3 برد برای ابومسلم و 3 تساوی رغم خورده است.

آخرین دیدار صبای قم و ابومسلم دو سال پیش در جام حذفی بود که نماینده مشهد توانست صبا را با نتیجه دو بر یک شکست داده و حذف کند، اما مهم ترین نبرد این دو پیش از انتقال باشگاه صبا به قم، در فینال جام حذفی سال 84 بود که صباباطری توانست در ضربات پنالتی، در ورزشگاه ثامن قهرمان شود.

محمد چهرقانی 

     
آی اسپورت
2014-08-13 18:22:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر