فهرست
کرانچار: سپاهان-استقلال دربی دیگر ایران است/ گردان در اولویت است اما این باعث جدائی احمدی نمی‌شود
کرانچار: سپاهان-استقلال دربی دیگر ایران است/ گردان در اولویت است اما این باعث جدائی احمدی نمی‌شود

کرانچار: سپاهان-استقلال دربی دیگر ایران است/ گردان در اولویت است اما این باعث جدائی احمدی نمی‌شود

آی‌اسپورت-سپاهان اصفهان در مهم‌ترین مصاف هفته میزبان استقلال تهران خواهد. زلاتکو کرانچار که در انتظار کسب سومین پیروزی متوالی است، در نشست خبری خود گفت:

حرف نخست ...

قبل از بازی به خاطر سقوط هواپیمای ایران 141 به خاطر این تراژدی به وجود آمده تسلیت می‌گویم.

دیدار برابر استقلال؛ پیش‌بینی شما از این حریف چیست؟

استقلال به میهمانی ما می‌آید و ما همیشه تاکید داریم این بازی به دربی ایران شبیه است. از دو هفته پیش تا به حال ما امتیازات خوبی به دست آوردیم شاید این مسابقه بتواند مسیری برای ما باز کند تا ما قهرمان شویم؛ استقلال تیم بزرگی بوده و شرایط مناسب سپاهان این بازی و استقلال را تحت  تاثیر قرار نمی‌دهد و همیشه بازی بین این دو تیم از کیفیت لازم برخوردار است. امیدوارم بازی فردا هم در شان این دو تیم باشد و اعتقاد دارم کیفیت بازی سپاهان بهتر از استقلال است.

استقلال از قلب دفاع خود بازیکنانی را از دست داده همچنین از زمانی که نکونام، جباری، منتظری و دیگر بازیکنانش از این تیم جدا شدند اما هنوز موفقیت لازم را به دست آورده و قطعا شرایط خود را به آن زمان برگردانده است.

شهاب گردان؛ به روزهای اوج بازگشته است؟

ما تاکنون 4 گل به ثمر رسانده‌ایم و هیچ گلی دریافت نکرده‌ایم و بدون شک وضعیت گردان در ادامه نیز بهتر می‌شود؛ به خوبی می‌دانیم استقلال تلاش می‌کند از جناحین و با استفاده از بازیکنانی نظیر خسرو حیدری نفوذ کند اما ما مشکلی با این مسئله نداریم و می‌توانیم مقابل آن ایستادگی کنیم.

توصیه‌ی آخر برای شکست استقلال؛ از این برای‌مان بگویئد

زمانی که در شرایط هجومی قرار داریم و تیم‌مان در حمله است، وضعیت خوبی داریم اما در هر لحظه باید به کارهای دفاعی توجه داشته باشیم تا دچار ضد حملات تیم استقلال نشویم. در بازی فردا ما به بازیکنان دفاع خود از جمله شجاع خلیل‌زاده، عبدالله کرمی و هادی عقیلی انتظار داریم مشکلاتی که در خط هافبک ما وجود را جبران و از خوردن گل جلوگیری کنند.

مشاورانی که به من مشاوره می‌دهم تاکید داشتم اصلاحاتی را در تیم انجام دهیم اما من می‌گویم تیم ما بسیار باکیفیت‌تر از تیم استقلال است قطعا تیم ما می‌تواند بر بازی چیره شود و ما هم نیز این توقع از آنها داریم.

کاپیتان نویدکیا؛ شرایط محرم چگونه است؟

محرم به تازگی از بند مصدومیت رها شده و آرام آرام به تیم ما ملحق می‌شود. امیدواریم که بتواند در بازی‌های آینده به ما کمک کند.

یعقوب کریمی و مهدی شریفی؛ به تیم مای امید اضافه می‌شوند؟

به هر حال فوتبال ایران به برخی  از مولفه‌ها مشروط بوده و ما نمی‌توانیم برای یک اردوی دو روزه بازیکنانمان را به اردو بفرستیم و من به عنوان سرمربی تیم سپاهان تاکید دارم فقط در مسابقات رسمی به تیم ملی و تمریناتی که به تیم باشگاه ضرر نزند، بازیکنانم را در اختیار تیم قرار دهم. ما این مشکل را با تیم ملی بزرگسالان داریم اما منطقی است به تاریخ‌هایی را که فیفا اعلام می‌کند رعایت کنیم و همانطور که گفتم در صورتی که به ضرر تیمم باشد، بازیکن در اختیار تیم ملی قرار نمی‌دهم، هرچند منافع ایران نیز برایم مهم است.

رحمان احمدی؛ شایعات جدائی او را تکذیب می‌کنید؟

متاسفانه در این چند روز شایعاتی دوباره دامن زده شده که رحمان احمدی از تیم سپاهان جدا خواهد شد. من هم باید بگویم بازی خوبی که رحمان احمدی در نیمه دوم دیدار برابر فنرباغچه انجام داد سبب این شد که این تیم‌ها خواهان جذب رحمان شوند اما نباید فراموش کنیم که در سال گذشته کنار رحمان احمدی، شهاب گردان روی نیمکت سپاهان نشسته بود و در آن زمان باشگاه‌های دیگری هم به شهاب گردان پیشنهاد می‌دادند اما او در سپاهان ماند.

سپاهان و دو سنگربان بزرگ؛ ختم به خیر می‌شود؟

در حال حاضر سپاهان به دو دروازه‌بان شماره یک و بزرگ نیاز دارد. شهاب گردان کمی بیشتر از رحمان احمدی بر ما اولویت دارد اما این چیزی از ارزش‌های رحمان احمدی کم نمی‌کند. رحمان زمانی که از ما خواست در بازی‌های آسیایی بازی نکند و به مسابقات تیم ملی در آستانه جام جهانی اضافه شود ما قبول کردیم و اشکالی در کار آن وارد نکردیم. در حال حاضر از او به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای می‌خواهیم در کنار تیم بماند.

حرف آخر ...

ما از همه هواداران انتظار داریم فردا مانند بازی‌های گذشته در کنار تیم باشند و برای پیروزی سپاهان پیروزمندانه این تیم را تشویق کنند.

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-13 18:29:43
نظر دهید

۲ نظر
سپاهان ۲ - ۰ گسترش
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۲
رحمان در بازیهای اسیا به سپاهان خیانت کرد. گل های مفت خورد که تیم زودتر حذف شه برسه به جام جهانیش. تاوانشم داد. جام جهانی که اصلا بازی نکرد ، الانم که دوختنش به نیمکت. حال کردم
رضا. دزفول
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۸
دربی ایران از قدیم پرسپولیس و سپاهان بوده آقای کرانچار استقلال کجا بوده عزیزم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر