فهرست
گزارش روز: دیدار مجدد خلعتبری و خسرو / دوباره دعوا می شود؟!
گزارش روز: دیدار مجدد خلعتبری و خسرو / دوباره دعوا می شود؟!

گزارش روز: دیدار مجدد خلعتبری و خسرو / دوباره دعوا می شود؟!

آی اسپورت- کمتر کسی در فوتبال ایران توانسته خسرو حیدری را ناراحت کند و شاید محمدرضا خلعتبری یک نمونه ی کاملا کمیاب در این زمینه باشد. درگیری این دو بازیکن از دیدار رفت دو تیم استقلال و سپاهان آغاز شد. جایی که آبی پوشان با تک گل خسرو حیدری توانستند حریف شان را شکست دهند، اما خلعتبری چندین بار با آبی پوشان درگیر شد و البته خسرو حیدری در راس این بازیکنان بود. درگیری ها و جنگ روانی خلعتبری آنقدر شدید شد که در اواخر مسابقه نکونام از کوره در رفت و از داور کارت قرمز دریافت کرد. در این دیدار خسرو و خلعت چندین بار با یکدیگر درگیر شدند اما جنجالی صورت نگرفت. 
حیدری پس از پایان این دیدار به هم بازی هایش گفته بود:  ببینید خلعتبری با من که خیلی صبورم چه کار کرد که مجبور شدم واکنش نشان بدهم. 

 

اما جنجالی ار از این دیدار ، نیمه نهایی جام حذفی بود که طی آن سپاهان با شکست استقلال در ضربات پنالتی توانست قهرمان این رقابت ها شود. در آن دیدار سپاهانی ها با اخراج طالبی 10 نفره شدند، اما کری های خلعتبری و حیدری در طول بازی، باعث شد در دقیقه 63 ام خسرو حیدری از میدان اخراج شود. هر چند در آن صحنه خلعت مستحق تر از حیدری به دریافت کارت قرمز بود، اما داور بازی شماره 2 استقلال را اخراج کرد تا عصبانی ترین خسرو حیدریِ کل دوران را ببینیم.
به هر حال در دوران حضور خلعت در پرسپولیس جنجال های او و حیدری به پایان رسید، اما باید ببینیم حضور مجدد هافبک ریز نقش شمالی در سپاهان، آتش اختلافات قدیمی را شعله ور خواهد کرد یا خیر؟!

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-13 19:27:35
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۹
یادش به خیر چه تیمی بود فرهاد نکونام جباری حمودی پژمان منتظری هییییییی
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۲
جالب بود. من که به کلی یادم رفته بود این ماجرار رو...
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
کی گفته خلعت مستحق تر کارت قرمز بود؟خسرو لغت زد اما خلعت جنگ روانی راه انداخته بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر