فهرست
اعلام ترکیب استقلال، رضاوند پشت قائدی
اعلام ترکیب استقلال، رضاوند پشت قائدی

اعلام ترکیب استقلال، رضاوند پشت قائدی

آی اسپورت - ترکیب استقلال برای دیدار با سپاهان مشخص شد. با نظر فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال سید حسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، عارف غلامی، علی کریمی، مسعود ریگی، هرویه میلیچ، آرش رضاوند و مهدی قایدی یازده بازیکن استقلال در مصاف با سپاهان هستند.

روی نیمکت استقلال در این دیدار هم حسین پورحمیدی، سینا خادمپور، آرش داج‌لیری، فرشید باقری، امیرحسین خدامرادی، محمد بلبلی، علی دشتی، میلاد زکی‌پور و محمد عابدی حضور دارند.

نکته قابل توجه در ترکیب استقلال حضور همزمان4 بازیکن از پست دفاع وسط است که البته روزبه چشمی یک خط جلوتر و در پست هافبک تدافعی به میدان می رود. به این صورت که استقلال بعد از چند مسابقه بار دیگر با سیستم 2-5-3 به میدان خواهد رفت و عارف غلامی، سیاوش یزدانی و محمد دانشگر 3 مدافع میانی هستند. در خط هافبک روزبه چشمی و مسعود ریگی دو هافبک دفاعی خواهند بود و جلوی آنها علی کریمی بازی می کند. همچنین هرویه میلیچ و وریا غفوری پیستون های چپ و راست آبی ها را تشکیل می دهند.

از طرف دیگر در غیاب دیاباته و مطهری سرمربی استقلال تصمیم گرفته از آرش رضاوند در خط حمله به عنوان زوج مهدی قائدی استفاده کند.

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2020-08-10 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر