فهرست
برای مدیری شد، برای عادل نشد!
برای مدیری شد، برای عادل نشد!

برای مدیری شد، برای عادل نشد!

آی اسپورت - در مورد حذف نود از کنداکتور شبکه سه به اندازه کافی بحث شده و با توجه به فشار افکار عمومی، احتمالا پخش آن از این هفته از سر گرفته خواهد شد. این وسط فقط یک نکته بامزه از قلم افتاد که حیف است ناگفته باقی بماند. وقتی از معاون سیما پرسیدند چرا بازی انگلیس و اسپانیا را از شبکه ورزش پخش نمی‌کنید، جناب میرباقری فرمودند:«چون زیرساخت‌های فنی فراهم نیست، متأسفانه مردم همه کشور به شبکه ورزش دسترسی ندارند.»

حالا انگار بازی تقریبا دوستانه انگلیس و اسپانیا برای مردم ما حکم نان شب را دارد. جالب است یادآوری کنیم فروردین94 بازی نادر و مهم ایران و سوئد از همین شبکه ورزش با زیرساخت‌های ضعیف(!) روی آنتن رفت تا مهران مدیری سریال شکست‌خورده «در حاشیه» را سر ساعت روی آنتن شبکه سه داشته باشد. به هر حال یک فرقی باید بین فردوسی‌پور و مدیری باشد دیگر!

۱۶ ۵  
آی اسپورت
2018-10-21 16:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Hasan
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۷
لابد نود از نون شب واجبتره
amir
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۸
چه فرقی؟ جفتشون کارمند سازمان هستند و گوش به فرمان. تنها فرق اینه که اون زمان مدیر شبکه پورمحمدی بود و مدیری و فردوسی پور سوگلی‌هاش الان فروغی مدیر شده و سوگلی‌های خودش رو داره مثل گلزار. این گردونه می‌چرخه. همون جور که عادل جایی ایستاد که قبلش خدابخشیان و روشن زاده و وارث و ... توش ممنوع شده بودند.
لنگ و لنگی مایه ننگ فوتبال ایران
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۶
جفتشون 2 تا آدم گند دماغ لنگی هستن که با رانت به اینجا رسیدن حالا چه فرقی با هم دارن؟؟ سگ زرد برادر شغاله. کلا برنامه هایی که تو صدا و سیما دست لنگیاست که هیچ بلکه برای فردایی بهتر باید کل لنگیا از رو زمین ریشه کن بشن
۷
امیرعلی نوروزی
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۲
فرق عادل فردوسی پور و مهران مدیری ؟؟؟ خوب خیلی ساده هستش ... مهران مدیری مثل عادل فردوسی پور در این سال ها باند خوبی در رسانه ها تشکیل نداده است ... امروز حداقل چند روزنامه و چندین و چند سایت ورزشی (علی الخصوص آی اسپورت) به رسانه های حامی فردوسی پور و سیاست های ایشون تبدیل شده اند که یک تغییر ساده در کنداکتور صدا و سیما را اینچنین بزرگ می کنند که گویی حقی نا حق شده است ... مگر فردوسی پور کم با رانت و لابی به این نقطه رسید که حالا به مهران مدیری اتهام می زنید ؟؟؟ اصلا مگر می شود بدون رانت و لابی بیش از یک دهه یک برنامه را روی آنتن برد؟؟؟
ساشا باتیستوتا
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۰۵
جقدر کیروشی پور نوچه داره، میدونم نوشتمو نشون نمیدید!!!!!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر