فهرست
صادقی: مرفاوی تفکر دفاعی دارد/ پدیده با رفاقت جمع شده است/ هفته ای یک جلسه در صبا تمرین می کردیم
صادقی: مرفاوی تفکر دفاعی دارد/ پدیده با رفاقت جمع شده است/ هفته ای یک جلسه در صبا تمرین می کردیم

صادقی: مرفاوی تفکر دفاعی دارد/ پدیده با رفاقت جمع شده است/ هفته ای یک جلسه در صبا تمرین می کردیم

آی اسپورت- اولین بازی هفته سوم به نوعی جالب است، چراکه دو تن از بازیکنان فصل گذشته پدیده در صبا حضور دارند و پنج نفر از صبایی های سابق در تیم مشهد بازی خواهند کرد. یکی از این پنج تا اکبر صادقی است که سه فصل موفق را در صبا گذراند، اما فردا مقابل تیم سابقش به میدان خواهد رفت. او از مسابقه فردا به آی اسپورت می گوید: مطمئنا بازی سختی خواهد بود ولی امیدوارم هواداران به ورزشگاه بیایند و ما را کمک کنند تا سه امتیاز را بگیریم و یک روز رویایی را رغم بزنیم.

هافبک پدیده مشهد در مورد اینکه مانند بازی قبل گلزنی خواهد کرد اظهار داشت: تمام تلاشم را می کنم اما مهم نیست چه کسی گل می زند. مهم پیروزی تیم است و هرکس هم موفق به گلزنی شد، حاصل تلاش همه بازیکنان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه صبا تیم با تجربه ای دارد، ابراز داشت: اکثر بازیکنان این تیم سابقه حضور در ادوار مختلف لیگ برتر را دارند و همین مسئله بازی را سخت می کند ولی ما برای مساوی هم به این دیدار نمی رویم و فقط برد می خواهیم. احتمال زیاد می توانیم این کار را انجام دهیم.

صادقی این موضوع که استقبال خوبی از اولین بازی خانگی آن ها در لیگ برتر نشده است قبول ندارد و می گوید: پدیده سال قبل تاسیس شده و این فصل به لیگ برتر آمد. نمی توان تعداد تماشاگران این تیم را با ابومسلم و سیاه جامگان یکی کرد ولی در هفته اول هم استقبال خیلی خوبی از بازی ما شد و فکر می کنم فردا سه چهارم ورزشگاه پر شود.

بازیکن پدیده افزود: پدیده تیم خیلی خوبی جمع کرده است و اگر دقت کنید می بینید به جز رضا عنایتی بازیکن شاخص دیگری نداریم. تیم با رفاقت شکل گرفته است، ضمن اینکه مدیریت خوبی هم در باشگاه وجود دارد. مردم مشهد بسیار فوتبال دوست هستند و مطمئنا اگر پشتیبانی های لازم صورت بگیرد، این تیم می تواند موفق شود.

وی در پاسخ به این سوال که فکر بازگشت به تیم ملی را نیز دارد، خاطر نشان کرد: آرزوی هر بازیکنی است و من هم صد در صد به این موضوع فکر می کنم. دو بازی برای تیم کشورم انجام دادم و تمام تلاشم را در پدیده می کنم که مجددا به تیم ملی بازگردم.

بازیکن سابق صبا با بیان اینکه سال گذشته بیشتر مشکل مالی داشتیم تا مسائل دیگر عنوان کرد: سال سختی در صبا گذراندیم. مسائل مالی باعث می شد در هفته تنها یک جلسه تمرین کنیم و این ها موجب شد تیم نتیجه نگیرد. هنوز که هنوز است 37 درصد از قراردادم را نداده اند و با اینکه یکی از بازیکنان خوب صبا بودم، یکبار زنگ نزدند بپرسند من چکار می کنم!

اکبر صادقی درباره حضور مرفاوی روی نیمکت صبا می گوید: آقا صمد را خیلی دوست دارم و انشاالله جلوی ایشان طوری بازی کنم که بگوید به شاگرد خود افتخار می کنم و از بازی من خوشش بیاید و امیدوارم بتوانم خوب درسم پس دهم.

وی یادآور شد: دو سال با آقا صمد کار کردم و می دانم بیشتر تفکر دفاعی دارد ولی امیدوارم بازی بسته ای جلوی ما انجام ندهند تا این دیدار جالب شود.

 

     
آی اسپورت
2014-08-14 00:48:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر