فهرست
آندو مرد همیشه ناکام برابر سپاهان/ طلسم شکسته می شود؟!
آندو مرد همیشه ناکام برابر سپاهان/ طلسم شکسته می شود؟!

آندو مرد همیشه ناکام برابر سپاهان/ طلسم شکسته می شود؟!

آی اسپورت- آندو تیموریان را می توان ستاره ی اول استقلال در فصل چهاردهم لیگ برتر نام داد که پس از درخشش در جام جهانی در استقلال ماند تا خیال هواداران استقلال بابت میانه ی میدان راحت شود.
آندو که در دو هفته ی ابتدایی لیگ برتر از آمادگی همیشگی اش به دور بود، در دیدار فردا باید میانه میدان را جمع کند و البته هم در دفاغ و هم در حمله تیمش را هدایت کند و قلعه نویی به آمادگی صد در صد او نیاز دارد. 
اما آمار بازی های آندو با پیراهن استقلال و در برابر سپاهان اصلا جالب توجه نیست و این بازیکن هرگز نتوانسته برابر این تیم پیروز باشد. سامورایی آبی ها در فصل یازدهم لیگ برتر به تیم پرویز مظلومی آمد و از سه دیدار استقلال در آن سال با سپاهان، دو بازی اش را در زمین حاضر بود و یک باخت و یک تساوی حاصل جدالش با اصفهانی ها بود.
در اولین دیدار او با سپاهان، استقلالی ها نتیجه ای بهتر از یک بر یک کسب نکردند که آندو در آن دیدار 85 دقیقه در میدان حاضر بود. در بازی برگشت اما هافیک استقلال به دلیل مصدومیت بازی را از دست داد و فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد. هر چند آن دیدار هم به مانند بازی رفت با نتیجه ی تساوی به پایان رسید.
حساس ترین جدال آندو با طلایی پوشان در مرحله یک شانزدهم جام باشگاه های آسیا بود که استقلال در فولاد شهر با حساب 2 بر صفر مغلوب سپاهان شد. تیموریان در آن دیدار بهترین بازیکن استقلال بود اما نتوانست جلوی شکست تیمش را بگیرد.
در فصل گذشته ی لیگ برتر ، آندو به استقلال بازگشت و با تیمش در هفته ی سوم رقابت ها و در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان بود که استقلال آن بازی را با حساب 2 بر یک واگذار کرد. در دیدار برگشت هم آندرانیک تیموریان و هم تیمی هایش حریف سپاهان نشدند و نتیجه بهتر از صفر - صفر از اصفهان دشت نکرد.
دیدار امروز استقلال و سپاهان پنجمین رویارویی تیموریان با پیراهن استقلال در برابر سپاهان است. جایی که او امیدوار است بالاخره طلسم پیروز نشدن برابر سپاهان شکسته شود و او با دست پر از اصفهان باز گردد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-14 09:44:44
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۰۵
اخه 4 تا بازی میشه طلسم؟؟ اگه بخوای اینجوری حساب کنی همه ی بازیکنای فوتبال طلسم دارن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر