فهرست
یک احتمال بعدی برای پایان هفته سوم :صدرنشینی تراکتور
یک احتمال بعدی برای پایان هفته سوم :صدرنشینی تراکتور

یک احتمال بعدی برای پایان هفته سوم :صدرنشینی تراکتور

آی اسپورت - حتی اگر تبریزی ها که مثل همه هواداران فوتبال در ایران از ورزشگاه یادگار امام قهر کرده اند، سکوها را پر نکرده اند باز هم تراکتورسازی یکی از مدعیان بالقوه هفته سوم است.

رسول خطیبی که با یک برد و یک مساوی با 4 امتیاز وارد هفته سوم می‌ شود به امید تساوی دو تیم سپاهان و استقلال در نبرد امروز در اصفهان است. نتیجه ای که البته چندان هم غیرمحتمل نیست تا رسول در صورت پیروزی مقابل ملوان حتی به صدرجدول برسد. البته تفاضل گل تراکتورسازی یک است و آنها باید برای صدرنشینی 3 گل به ملوان بزند، امری که حداقل در این لیگ‌برتر چندان محتمل نیست، اگرچه پدیده در هفته دوم لیگ 3 گل به نفت مسجدسلیمان زد.
هفته سوم لیگ‌برتر فوتبال ایران روز جمعه 2 مسابقه مهم دیگر را هم رقابت بین پرسپولیس و ذوب‌آهن و استقلال خوزستان ـ نفت تهران، با این 3 بازی هفته سوم در شرایطی به پایان خواهد رسید که همه انتظار دارند هوادار بیشتری به ورزشگاه ها بیایند. این هفته بازی های سپاهان ـ استقلال، پرسپولیس ـ ذوب‌آهن، تراکتورسازی ـ ملوان و پدیده ـ صبای قم می‌ توانند حداقل 15 تا 20هزار نفر را به ورزشگاه بکشانند؛ به این امید که با شروع آخرین بازی این هفته در ورزشگاه آزادی سکوهای خالی توی ذوقمان نزند.

بحران هوادار در فوتبال ایران کاملا جدی است و سازمان لیگ باید آن را کاملا جدی بگیرد.

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-14 10:38:09
نظر دهید

۷ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۴۴
عمرا تراکتور ملوان رو ببره
تراختور کبیر
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۸
کی گفته هوادارای تراکتور قهر کردن به کوری چشم دشمنا فردا حضوری 70000 خواهیم داشت تا نشان دهیم سرور پایتخت نشیناییم در ضمن در بازی فولاد هم کم کم 25000 تا تماشاگر بود که 14000 تا اعلام شد لطفا بچاپ اگه بی طرفی
رابرت
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۶
زارت مواظب باشن 3 تا نخورن
تلاش
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۴
بازیهای تراکتور ساعت 18 مقابل تابش مستقیم خورشید سایر بازیها زیر نور و در هوای دلپذیر.
قاسم تراختوچی
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
بی هیچ وجه هواداران تراختور از تیم شان قهر نمی کنند.سازمان لیگ و هدف باشگاه این بوده که هواداران از استادیوم ها فاصله بگریند
محسن
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۷
آخه ملوان هم تیمه ؟
آراز ساوه
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۳
تراکتور 3 - 0 ملوان.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر