فهرست

تقابل ویژه هفته سوم لیگ؛ با استعدادهای ملوان مقابل آقانصرت

آی‌اسپورت‌ ـ محمد پوررحمت و شاهین ثاقبی دو بازیکنی بودند که فصل گذشته به شدت در ملوان درخشیدند. اولی در پست هافبک دفاعی و دومی در خط جلوی تیم تهاجمی تیم اسکوچیچ. ثاقبی مهاجم 19 ساله بود که خیلی زود تبدیل به محبوب ترین چهره انزلی چی ها شد. بازیکنی که در تیم تهاجمی اسکوچیچ بیشترین تاثیر را روی گل های به ثمر رسیده داشت.

ثاقبی و پوررحمت الله با تغییر و تحولات ملوان با فراق بال سرباز شدند و به تراکتور پیوستن تا شانس خود را در باشگاه بزرگتری جستجو کنند و البته حالا تنها 3 هفته پس از آغاز رقابت های لیگ‌برتر مقابل ملوان و نصرت ایراندوست قرار خواهند گرفت، تیمی به شدت متفاوت با سال گذشته که سعی دارد درخشش فصل پیش را تکرار کنند. آنها با وجود تغییر و تحولات در دو هفته اول نمایش قابل قبولی داشتند و در بازی فردا هم حریفی سخت برای تراکتورسازی به حساب می‌ آیند. ملوان بخصوص با اعتماد به نفس بازی خوب سال گذشته مقابل تراکتور به زمین خواهد رفت، مسابقه ای که اگرچه با تساوی 2ـ2 به پایان رسید اما ملوان شایستگی پیروزی در این مسابقه را داشت.
نکته مهم بازی ملوان و تراکتور جوان تر شدن هر دو تیم است، تیم هایی که امیدواریم فردا بدو ترس و تهاجمی و سریع نمایش بدهند، این چیزی است که فوتبال ایران به آن نیاز دارد.

     
آی اسپورت
2014-08-14 10:46:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر