فهرست
سوال روز: بازگشت کاپیتان سابق به اصفهان/ رفتار سپاهانی ها با ابراهیمی چگونه خواهد بود؟!
سوال روز: بازگشت کاپیتان سابق به اصفهان/ رفتار سپاهانی ها با ابراهیمی چگونه خواهد بود؟!

سوال روز: بازگشت کاپیتان سابق به اصفهان/ رفتار سپاهانی ها با ابراهیمی چگونه خواهد بود؟!

آی اسپورت- مطمئنا ویژه ترین چهره ی دیدار استقلال و سپاهان امید ابراهیمی است که در هفته ی سوم باید به مصاف تیم سابقش برود. ابراهیمی که با سپاهان به فوتبال ایران معرفی شد به یکی از مهره های اصلی زردپوشان تبدیل شد و حتی بازوبند کاپیتانی را در غیاب نویدکیا و عقیلی بر بازو می بست. 
این بازیکن پس از خط خوردن از تیم ملی و از دست دادن جام جهانی، مقصر اصلی را باشگاه سپاهان یافت و مدیران باشگاه را متهم کرد که از وی چندان حمایت نکرده اند و هم چنین به دلیل اجازه ندادن کرانچار برای حضور وی در اردوی تیم ملی خط خورده است. ابراهیمی از همین رو به استقلال پیوست تا از طریق این تیم پر طرفدار پایتخت به تیم ملی برسد. 
البته سپاهانی ها این تصمیم هافبک جوان شان را نپسندیدند و بارها در سایت های طرفداری و شبکه های اجتماعی به او حمله کردند. پس از قرعه کشی لیگ برتر و مشخص شدن تاریخ دیدار استقلال و سپاهان، تیفوسی های سپاهان از اینکه این بازیکن خیلی زود به نصف جهان بر می گردد اعلام رضایت کردند و برای او حسابی شاخ و شانه کشیدند. البته ابراهیمی روز گذشته سعی کرد فضا را تلطیف کند و در مصاحبه ای گفت: محبت مردم اصفهان و هواداران سپاهان در این 4 سال به من خیلی کمک کرد و من خودم را مدیون آنها می‌دانم. مطمئنا شرایط مساعد باشد به سمت هواداران سپاهان خواهم رفت و حتی برای آنها گل می‌برم که بدانند که حمایت‌های آنها از یادم نمی‌رود و رابطه‌ام با آنها همیشه خوب است.

حال باید دید واکنش هواداران سپاهان به شماره 6 استقلال و یکی از کاپیتان های سابق شان چه خواهد بود؟! آیا فضا برای گل بردن به سمت طرفداران مساعد خواهد بود یا خیر؟! هر چند تجربه بازگشت بازیکنانی مثل رحمتی و بنگر به اصفهان چندان خوب نبود و آنها حسابی در ورزشگاه شعار شنیدند.
 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-14 11:59:54
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۸
نه تشویق نه توهین.سیاست طرفدارای سپاهان برای امید ابراهیمی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر