فهرست
نامه تاج به فیفا؛ پول ایران را پرداخت کنید
نامه تاج به فیفا؛ پول ایران را پرداخت کنید

نامه تاج به فیفا؛ پول ایران را پرداخت کنید

آی اسپورت - تیم ایران در حالی کامبوج را گلباران کرد که پس از پایان بازی، مهدی طارمی ستاره تیم ملی با گله از فدراسیون فوتبال، نسبت به عدم پرداخت پاداش های بازیکنان واکنش نشان داد و از فدراسیون خواست تا به قول ها و وعده ها عمل کند. یک روز پس از این اتفاق، مهدی تاج با ارسال نامه ای به فیفا، از جیانی اینفانتینو خواست تا به پرداخت پاداش تیم ملی ایران کمک کند. علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون در برنامه ورزش و مردم گفت که آقای تاج به فیفا نامه زده و خواستار پرداخت مطالبات تیم ملی شده و گفته که با وجود پیگیری های مستمر این پول به دست ما نرسیده، ما مشکلات جدی داریم که این مشکلات به خصوص در پرداخت حقوق مربیان و پاداش بازیکنان است. اگر این اتفاق رخ ندهد، مسئله و مشکل مهمی در روند رو به رشد ایران پیش می‌آید. اغلب پاداش های تیم ملی به جام جهانی 2018 مربوط می‌شود؛ جایی که احتمالا باشگاه ها نیز از آن منفعت خواهند برد. متن نامه تاج به این شرح است:

«جناب آقای جیانی اینفانتینو، رییس محترم فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)، با سلام. ضمن تقدیر و تشکر از ابراز محبت جنابعالی به فدراسیون فوتبال و اینجانب درباره موضوع ورود بانوان، مایلم مسائلی را درباره موضوعات مالی فدراسیون فوتبال به اطلاع شما برسانم. همانطور که مستحضرید علی رغم پیگیری های مستمر فدراسیون فوتبال و دستورات مثبت جنابعالی هنوز هیچ گونه وجهی از سوی فیفا توسط فدراسیون فوتبال وصول نشده است.این مشکل که تاکنون به دلیل تحریم های بی اساس آمریکا به فوتبال ما تحمیل شده است، مشکلات جدی را برای فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده است که حتی فدراسیون حقوق سرمربی تیم ملی و کادر فنی و پاداش بازیکنان را در دور جدید پرداخت نکرده است. ادامه این روند مشکلات جدی را در مسیر رو به پیشرفت و گسترش فدراسیون فوتبال به وجود خواهد آورد. انتظار من و خانواده بزرگ فوتبال کشور از جنابعالی این است که به هر شکل ممکن دستور فرمایید وجوه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از طرف فیفا یا به کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت شود و یا بانکی را متقاعد کنید تا این مهم جهت انتقال مرتفع گردد. منتظر مساعدت و پاسخ فوری حضرتعالی در این باره هستیم.»

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-10-11 19:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸، ۰۲:۱۰
مگه ۲ ۳ ماه پیش کیسه کشا بدهی ۵۰۰ هزار دلاریشونو از فیفا پرداخت نکردن؟! چرا تیمای دیگه یا فدراسیون نمیتونه این کارو کنه؟! یعنی اون ۵۰۰ هزار دلار رو کیسه کشا از بیت المال دادن و زدن به نام فیفا؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر